Produkcja iPhone’a 14 już ruszyła! Apple twierdzi, że sprzedaż będzie znacznie wyższa

Produkcja iPhone’a 14 rozpoczęła się w seriach próbnych i do sierpnia może wpłynąć na produkcję komercyjną. Oto wszystko, co chcesz wiedzieć.

Według najnowszych doniesień iPhone 14 wszedł w fazę produkcji beta. Mówi się, że seria iPhone’a 14 przechodzi proces produkcji beta, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, Apple może rozpocząć produkcję komercyjną do sierpnia. To powinno dać Apple wystarczająco dużo czasu na przygotowanie akcji do uruchomienia pod koniec września. Oczekuje się, że seria iPhone’ów 14 pojawi się tym razem w czterech modelach, z których wszystkie obejmują iPhone’a 14, nowego 6,7-calowego iPhone’a 14 Plus/Max, iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max.

Ponadto Apple najwyraźniej poinformował swoich dostawców, że iPhone 14 będzie bardzo poszukiwany po wprowadzeniu na rynek. W rzeczywistości mówi się, że sprzedaż iPhone’a 14 ma wyprzedzić sprzedaż iPhone 13który sam w sobie miał mocny start w 2021 roku. Wszystko to wydaje się zaskakujące, gdy rynek jest pełen plotek, że iPhone 14 dostanie mniej aktualizacji w porównaniu do iPhone’a 13 i może kosztować dodatkowe 100 USD z powodu inflacji.

iPhone 14 sprzedawał się więcej niż iPhone 13

The Raport od niego rezydencja Wskazuje również, że analitycy spodziewają się, że Apple będzie nadzorować lepsze wyniki sprzedaży w tym roku, jeśli światowa gospodarka pogrąży się w recesji. „Apple koncentruje się na rynku luksusowych smartfonów, a analitycy uważają, że inflacja podstawowych produktów, takich jak żywność i paliwo, będzie miała mniejszy wpływ na stosunkowo zamożną bazę użytkowników Apple” – czytamy w raporcie.

Popyt na iPhone’a firmy Apple był najwyższy w historii. Chociaż iPhone 13 nie ma niektórych zaawansowanych funkcji z konkurencyjnych telefonów z Androidem i ma prawie rok, nadal sprzedaje się masowo.

Pozostaje tylko to, czy przewidywania Apple’a rzeczywiście ujrzą światło dzienne. Plotki o serii iPhone 14 nakreśliły ponury obraz dla fanów Apple. Mówi się, że standardowy iPhone 14 używa tego samego układu Bionic A15, co iPhone 13, może zachować ten sam projekt i może uzyskać wysoką częstotliwość odświeżania 90 Hz. I jabłko Może pobrać dodatkowe 100 USD za te drobne ulepszenia ze względu na wyższe koszty. iPhone 14 Plus/Max będzie wpisem, który przybliży 6,7-calowy ekran większej liczbie osób.

READ  Nowa kamera internetowa firmy Dell za 200 USD wykorzystuje czujnik CMOS firmy Sony o słabym oświetleniu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top