Prince William zostaje zaszczepiony | „ To był dzień broni ”: podczas gdy książę William otrzymał swoją szczepionkę przeciwko COVID-19, internauci gromadzą się na jego „ ratunku ”

Prince William zostaje zaszczepiony 19 maja. & nbsp | & nbsp Źródło obrazu: & nbspTwitter

Londyn: Książę i księżna Cambridge, książę William i księżna Kate Middleton są bardzo popularni nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na całym świecie.

Cokolwiek robią i cokolwiek jest to normalne, ich działalność jest dobrze udokumentowana i rozpowszechniona w Internecie. Dlatego nie było zaskoczeniem, gdy zdjęcie księcia Williama otrzymującego szczepionkę stało się wirusowe na Twitterze.

Oficjalna strona Kensington Palace na Twitterze opublikowała szeroko udostępnione zdjęcie po wylądowaniu na stronie mikroblogowej. Podpis brzmiał: „We wtorek otrzymałem pierwszą dawkę szczepionki COVID-19. Do wszystkich pracowników rozpoczynających szczepionkę – dziękuję za wszystko, co zrobiłeś i kontynuuj”.

(Zdjęcie: Twitter)

Sekcja komentarzy była wypełniona internautami, którzy chwalili Jego Królewską Wysokość, księcia Cambridge. Co zabawne, wielu innych użytkowników było bardziej skupionych na ramieniu, które wyglądało całkowicie „fajnie”.

Z oczywistych powodów odpowiedzieli.

Jeden z użytkowników odpowiedział: „Czy ktoś jeszcze uważa, że ​​nasz przyszły król ma bardzo dobrą broń?”

Inny użytkownik opublikował zdjęcie Kate Middleton, która zapuszcza się na imprezę jako zdjęcie zaręczynowe. Naprawdę bardzo zabawne.

Ktoś porównał go do premiera Kanady Justina Trudeau, dla którego wielu uznało go za dość przystojnego.

Był jeden użytkownik, który zadał dziwne pytanie.

Wielu z nas będzie się nad tym zastanawiać.

Według źródeł Pałacu Buckingham, książę William ponownie zaraził się COVID-19 w kwietniu, kiedy jego ojciec, książę Karol, również został zarażony śmiertelnym wirusem.

READ  Książę Harry mówi, że Meghan kradnie światło reflektorów rodzinie królewskiej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *