Premiera The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel – The Northern War Anime

Wcześniej zapowiedziane Zimne stalowe pasy Anime w końcu zadebiutowało w zwiastunie, dając nam wgląd w tytułową nazwę wojna północna niesie nas.

Możesz to sprawdzić Gąsienice Cold Steel – wojna północna strona anime tutajgdzie można znaleźć wszystkie informacje związane z planem produkcyjnym, który zostanie wyemitowany na początku 2023 roku, przez Tatsunoko Production.

Streszczenie przetłumaczone przez Jimatsu Następująco:

S 1205.

Lavi to dziewczyna, która urodziła się i wychowała w północnym stanie Umbria, który jest najbiedniejszym regionem w północno-zachodniej części Zemorii.

Aby chronić swoje rodzinne miasto i udowodnić, że różni się od swojego dziadka Vlada – okrzykniętego bohaterem, ale chana z północnej Umbrii – zgłasza się na ochotnika do służby w słynnym North Jaeger, największym korpusie Jaegerów na kontynencie.

Oddana swoim obowiązkom do tego stopnia, że ​​raz za razem łamała dyscyplinę, Lavi zostaje zebrana w pluton z Martym, Ezreą i Talionem i zleca podjęcie lekkomyślnej, tajnej misji w Imperium Ebionian.

pluć

  • Lavian Winslet (głos Makoto Koichi)
  • Martin S. Robinson (głos Yuichi Nakamury)
  • Ezria Frost (głos Sarah Amy Predict)
  • Talion Drake (głos Yuki Ono)

podczas gdy czekasz, utwory od podstaw W końcu został wydany na całym świecie po 12 latach od jego oryginalnego wydania w Japonii w 2010 roku, jako bardziej niesamowita długa seria, którą do tej pory zaprojektował Falcom.

READ  Porty USB-C MacBooka Pro nie obsługują szybkiego ładowania — raport

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top