Premiera Nintendo Switch OLED w Wielkiej Brytanii pokonuje Switch Lite • Eurogamer.net

Stanowi już 7% sprzedaży Switcha w Wielkiej Brytanii w tym roku.

Nowy Switch OLED od Nintendo sprzedawał się dobrze po jego przybyciu, wygodnie pokonując sprzedaż Switch Lite w Wielkiej Brytanii.

Sprzedaż na konsole jest zawsze ograniczona do zapasów dostępnych dla sprzedawców detalicznych. Ale był też znak zapytania Jak atrakcyjny jest wyświetlacz OLED o wartości 309 GBP dla osób, które chcą ulepszyć?.

Jednak w momencie uruchomienia popyt wydaje się silny. Numery GfK Entertainment (przez GryPrzemysł.bizW zeszłym tygodniu była czternasta największa sprzedaż Switch w historii Wielkiej Brytanii, najlepszy tydzień poza oryginalną premierą Switcha i szczytowymi okresami Świąt Bożego Narodzenia/Czarnego Piątku.

70 procent konsol Switch sprzedanych w Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu to modele OLED. Stanowi to siedem procent całej sprzedaży Switcha w Wielkiej Brytanii w 2021 roku.

Dla porównania, premiera Switch Lite była dopiero 57. największym tygodniem sprzedaży Switcha w Wielkiej Brytanii. Obecnie model przenośny stanowi zaledwie 20 procent sprzedaży Switcha w Wielkiej Brytanii.

Sprzedaż przełączników została również wzmocniona w zeszłym tygodniu dzięki pojawieniu się Metroid Dread, który Ustanowił własne rekordy tutaj, w Wielkiej Brytanii I jest też bardzo, bardzo dobry.

„Elegancki, wizualnie luksusowy powrót do Metroid 2D i przygoda, która dumnie stoi obok najlepszych serii” – napisał Martin w Metroid Dread. Recenzja Eurogamer Metroid.

Jeśli chodzi o sam nowy model Switcha, to John Linneman z Digital Foundry Uważam, że Switch OLED to „doskonała aktualizacja premium”.

READ  iPhone 13 może mieć ulepszony identyfikator twarzy, który działa z maskami

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top