Prawo Rosen ogłasza zaktualizowany termin dla głównego powoda w pozwach grupowych dotyczących papierów wartościowych w imieniu inwestorów niezdolnych do realizacji transakcji, którzy sprzedali i / lub kupili określone papiery wartościowe na platformie transakcyjnej Robinhood w dniu lub około 28 stycznia 2021 r.

Nowy JorkA 15 czerwca 2021 /PRNewswire/ – Rosen Law Firm, globalna firma prawnicza zajmująca się prawami inwestorów, ogłasza aktualizację 27 lipca 2021 Główny termin powoda Pozwy zbiorowe wniesione w imieniu osób, które nie były w stanie zawrzeć transakcji i/lub sprzedać i/lub kupić określone papiery wartościowe, w tym American Airlines Group Inc. (NASDAQ: AAL) i AMC Entertainment Holdings Inc. (NYSE: AMC), BlackBerry Limited (NYSE: BB), Bed Bath & Beyond Inc. (NASDAQ: BBBY), GameStop Corp. (NYSE: GME), Express (NYSE: EXPR), Koss Corporation (NASDAQ: KOSS), Naked Brand Group (NASDAQ: NAKD), Nokia Corporation (NYSE: NOK) oraz Sundial Growers, Inc. (NASDAQ: SNDL), Tootsie Roll Industries (NYSE: TR) i Trivago NV (NASDAQ: TRVG) (łącznie „Podatne papiery wartościowe”) na platformie transakcyjnej Robinhood na lub około 28 stycznia 2021. Pozwy sądowe na różne sposoby mają na celu odzyskanie odszkodowania dla osób dotkniętych rzekomą manipulacją rynkową Robinhood z naruszeniem sekcji 9(a) i 10(b) Ustawy o papierach wartościowych z 1934 r. (15 USC §§ 78i(a) i 78(j)(b) ) i podstawa 10 lat5- Wydane na mocy niniejszego dokumentu przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (17 CFR § 17). 240,10 b-5)).

Rosen Kancelaria Prawna, PA Logo

Pozwy sądowe łączą się w wielookręgowe spory sądowe w re styczeń 2021 krótkoterminowe spory handlowe, 1:21-md-02989, wiszący przed Honorową Cecylią M. Altonaga in Zjednoczone państwo Sąd Rejonowy dla Południowego Okręgu Floryda. Inwestorzy, którzy chcą skontaktować się z sądem w celu uzyskania kopii skarg, mogą skontaktować się z biurem Clerk w Wilkie D. Ferguson, Jr. Stany Zjednoczone Ameryki Gmach sądu, 400 North Miami Street, Miami, Floryda 33128 lub zadzwoń (305) 523-5100. Niniejsze ogłoszenie jest publikowane zgodnie z nakazem podpisanym przez sędziego Altonaga 17 maja 2021. Możesz również skontaktować się z adwokatem w celu uzyskania kopii skarg lub z Kancelarią Prawną Rosen poniżej.

READ  Zyski Scotiabank przewyższyły oczekiwania co do niższych rezerw na straty kredytowe i zysków w bankowości detalicznej

Jednolite procedury dotyczące zabezpieczeń w wielookręgowych sporach sądowych w południowym regionie region Floryda Są indywidualnie projektowane w następujący sposób: Daniels przeciwko Robinhood Financial, LLC, i in. nr 21-cv-21261; Days przeciwko Robinhood Markets, Inc. i inni. nr 21-cv-21310; Lagmanson i in. Piąty. Robinhood Markets, Inc. i inni. nr 21-cv-21298; Josette i inni. Piąty. Robinhood Financial, LLC, i in. nr 21-cv-21293; Muncy przeciwko Robinhood Securities, LLC i inni. nr 21-cv-21307; Krumenacker przeciwko Robinhood Financial LLC, i in. nr 21-cv-21343; Płaszcz i inne. Piąty. Robinhood Financial, LLC, i in. nr 21-cv-21404; A Best i in. Piąty. Robinhood Financial, LLC, i in. , nr 21-cv-21534. Działania te potwierdzają zasadniczo podobne roszczenia, ale są dokonywane w imieniu różnych klas i dotyczą różnych papierów wartościowych. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z różnymi skargami i kategoriami.

Żadna kategoria nie została jeszcze przyjęta w powyższej procedurze. Do czasu zatwierdzenia semestru nie będziesz reprezentowany przez doradcę, chyba że go utrzymasz. Możesz zatrzymać wybranego doradcę. Nie musisz utrzymywać doradcy. Możesz pozostać nieobecnym członkiem klasy i nic nie robić w tym momencie. Zdolność inwestora do uczestniczenia w jakimkolwiek potencjalnym wykupie w przyszłości nie jest uzależniona od pełnienia funkcji głównego adwokata lub utrzymania doradcy w tym czasie.

Zgodnie z pozwami, Robinhood zaangażował się w nielegalną manipulację na rynku, ograniczając handel niektórymi lub wszystkimi dotkniętymi papierami wartościowymi. Manipulacja doprowadziła do spadku wartości zaatakowanych papierów, powodując znaczne straty dla inwestorów. Z drugiej strony domniemana manipulacja przyniosła znaczne korzyści osobom, które posiadały krótkie pozycje w przedmiotowych papierach wartościowych, w tym funduszom hedgingowym.

Zgodnie z Ustawą o reformie rozstrzygania sporów dotyczących prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. (15 USC § 78u-4(a) (3) (A) (i) (II)), Jeśli chcesz działać jako główny powód, musisz przekazać sąd nie później niż 27 lipca 2021. Powód wiodący jest stroną przedstawicielską działającą w imieniu innych członków grupy w kierowaniu sporami sądowymi

READ  Raport NB COVID-19: 0 nowych przypadków, niskie wskaźniki szczepień weekendowych sprawiają, że 2 sierpnia ponownie otwiera się pod znakiem zapytania

Aby omówić swoje prawa lub interesy w związku z tym pozwem zbiorowym, możesz skonsultować się z wybranym przez siebie doradcą.

Możesz też zadzwonić Philip Kim, Esq. Z Kancelarii Rosen pod bezpłatny numer 866-767-3653, wyślij e-mail na adres [email protected], [email protected] lub aby dołączyć do pozwu zbiorowego Robinhood, przejdź do http://www.rosenlegal.com/cases-register-2029.html

Śledź nas, aby otrzymywać aktualizacje na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm lub na Twitterze: https://twitter.com/rosen_firm lub na Facebooku: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

Kancelaria Rosen reprezentuje inwestorów na całym świecie, a jej praktyka koncentruje się na sporach dotyczących papierów wartościowych i sporach dotyczących instrumentów pochodnych od akcjonariuszy. Kancelaria Rosen zajęła 1. miejsce w rankingu ISS Securities Class Action Services pod względem liczby rozliczeń sądowych dotyczących kategorii papierów wartościowych w 2017 r. Firma od 2013 r. zajmuje 1. miejsce. Kancelaria Rosen osiągnęła największą liczbę rozliczeń sądowych dotyczących kategorii papierów wartościowych Finanse w ogóle przeciwko chińskiej firmie. Prawnicy Kancelarii Rosen są oceniani i uznawani przez wiele szanowanych, niezależnych źródeł. Kancelaria Rosen pozyskała dla inwestorów setki milionów dolarów. Adwokat ds. reklamy. Poprzednie wyniki nie gwarantują podobnych wyników.

Informacje kontaktowe:

Lawrence Rosen, Esq.
Philip Kim, Esq.
Rosen Kancelaria Prawna, Pensylwania
Ulica Madison 275, 40Dziesiąty Ziemia
Nowy JorkNY 10016
Tel: (212) 686-1060
Numer bezpłatny: (866) 767-3653
Faks: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

Cision

Cision

Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimediów:http://www.prnewswire.com/news-releases/rosen-law-announce-updated-lead-plaintiff-deadline-in-securities-class-action-lawsuits-on-behalf-of-investors-unable-to- Wykonywanie transakcji i kto sprzedał lub kupił określone papiery wartościowe na platformie handlowej na robocie lub Arun 301313231.html

ŹRÓDŁO Kancelaria Rosen, PA

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top