Prawdopodobnie została ujawniona nazwa nowego zespołu IIconics

Billie Kay i Peyton Royce byli częścią premiery WWE 15 kwietnia, ale nie wylądowali w pro wrestlingu. Obaj zabrali się do pracy, nagrywając nowe nazwiska, a także mają podcast. Niedawna prośba może również ujawnić nową nazwę, którą wybrali dla swojego zespołu.

Peyton Royce, obecnie Cassie Lee, ostatnio zarejestrowała „The IInspiration” według PW wewnątrz. Obejmowało to również wiele różnych opcji awansu, poza „rozrywką w charakterze zawodów profesjonalnych wrestlingu”.

Obaj mają również nowy podcast o nazwie z jej kotletów. Świetnie się tam bawią, rozmawiając o różnych rzeczach. To był projekt, z którym mogli zacząć przed wygaśnięciem 90-dniowych przedmiotów niekonkurencyjnych.

Kasey Lee jest żoną gwiazdy AEW, Shawna Spearsa, ale to nie gwarantuje, że trafią do AEW. Podniosły się również antyczne zapasy IIconics przybywają podczas swojego Peace Memorial Trailer.

Będziemy musieli zobaczyć, gdzie IIInspiration skończy się w następnej kolejności, ale jest bardzo prawdopodobne, że będzie to nazwa ich nowego zespołu. To miałoby sens. Interesujące będzie również zobaczyć, gdzie Cassie Lee i Jessica McKay kończą jako następne, zwłaszcza jeśli użyją tego jako nazwy swojego zespołu tagów.

Co sądzisz o IIInspiration jako nowej nazwie IIconics? Dźwięk w komentarzach!

READ  Wiele rycin pojawia się w „Nowym losie / Wielkim układzie” Salomona

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top