Praktyczne doświadczenie z nowymi AirPods Pro 2

Po trzech latach odczekania drugie pokolenie AirPods Pro Słuchawki douszne są wreszcie dostępne i od dziś są w rękach klientów. Wybraliśmy AirPods Pro‌ 2 i pomyśleliśmy, że sprawdzimy to na prezent plotki o Macu Czytelnicy mają przegląd wszystkich nowych funkcji.

Pod względem wzornictwa „AirPods Pro” wyglądają prawie identycznie jak oryginalne AirPods Pro”, ale zauważysz kilka zmian w etui ładującym. Jest mały otwór na smycz, ale pamiętaj, że Apple nie sprzedaje własnej smyczy – będziesz Potrzebujesz rozwiązania innej firmy Od firmy takiej jak Incase.


The MagSafe Etui ładujące ma również głośniki na spodzie, które odtwarzają dźwięk, gdy go brakuje, i integruje się z odnaleźć Aplikacja, dzięki której możesz znaleźć obudowę i słuchawki AirPods indywidualnie. Istnieje również chip U1 do precyzyjnego wyszukiwania, na wypadek, gdybyś go zgubił w pobliżu i musiał go wyśledzić.

airpods pro 2 precyzja


Możesz ładować „AirPods Pro” 2 za pomocą Lightning lub za pomocą ładowarek MagSafe, a jako bonus firma Apple dodała obsługę ładowarki Apple Watch. Więc możesz w zasadzie ładować wszystko, co masz wokół siebie.

Apple przeprojektowało wnętrze AirPods Pro i pojawił się nowy układ H2 i wszystkie nowe komponenty audio. Dopasowanie jest prawie takie samo i nadal wygodne, ale teraz masz do wyboru końcówki XS, a także S, M i L.

Apple twierdzi, że dzięki chipowi H2 AirPods Pro może anulować nawet dwa razy więcej hałasu. Nie jest to od razu zauważalne, ale wejdź w hałaśliwe otoczenie o dużym natężeniu ruchu, budowie lub szumie samolotu, a usłyszysz poprawę.

airpods pro 2 licznik


Adaptacyjna przezroczystość opiera się na oryginalnym trybie przezroczystości i jest również włączana przez chip H2. Redukuje głośne dźwięki, takie jak syreny lub elektronarzędzia, pozostawiając wszystko inne słyszalne i działa dobrze. Apple zawsze miał przewagę trybu przezroczystości w porównaniu z innymi producentami wkładek dousznych i nadal jest to prawdą.

READ  Arceus będzie miał zupełnie nowy wariant Voltorba

Apple dodał nowy sterownik i głośnik do AirPods Pro, aby uzyskać bogatsze basy i czysty dźwięk nawet przy wysokich poziomach głośności. Nie zauważyliśmy dużej różnicy między oryginalnymi AirPods Pro‌ a nowym modelem, ale dźwięk jest cieplejszy, a dolny zakres jest zdecydowanie lepszy z większą ilością basów.

Nadal możesz używać tych samych naciśnięć przycisków, których używałeś w poprzednich AirPods Pro‌, aby zamieniać utwory, ale Apple dodał także sterowanie dotykowe, aby dostosować głośność bez konieczności sięgania po urządzenie, co jest przydatnym dodatkiem.

Odblokowane airpods pro 2 comp


Żywotność baterii jest również poprawiona dzięki do sześciu godzin czasu słuchania i 30 godzin łącznie z etui. Nie mieliśmy czasu na wiele testów żywotności baterii, ale to właśnie wprowadza Apple dzięki chipowi H2.

Czy warto to ulepszyć? Odpowiedź brzmi „tak”, jeśli Twój model 2019 zaczyna wykazywać oznaki problemów z żywotnością baterii lub jeśli chcesz uzyskać dostęp do ulepszonego ANC. AirPods Pro to wciąż jedne z najlepszych słuchawek na rynku i warto je kupić.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top