Pracownicy Algoma Steel są tak bogaci jak Rockefeller!

2700 pracowników Algoma Steel zarobi w piątek duże zyski z najwyższego wynagrodzenia na pracownika w 121-letniej historii przemysłu stalowego.

Michael Garcia, nowy dyrektor generalny firmy, ogłosił po zamknięciu rynków w czwartek, że całkowite płatności z tytułu udziału w zyskach za rok podatkowy 2022 wyniosą 150,7 mln USD.

To około 56 000 dolarów na pracownika.

Druga rata ogromnych płatności wpłynie w piątek na konta bankowe w całym mieście.

„Dzisiejsze ogłoszenie jest związane z imponującymi wynikami firmy za czwarty kwartał” – powiedział Garcia.

„W ubiegłym roku firma Algoma odnotowała rekordowe wyniki w zakresie bezpieczeństwa, przychodów i przepływów pieniężnych, a większość tego sukcesu można przypisać ciężkiej pracy i poświęceniu naszych pracowników”.

„Wspólnie udowadniamy, że w Algomie śmiała transformacja i ciągłe dążenie do doskonałości i sukcesu idą w parze”.

„Ta infuzja gotówki plus prawie 400 milionów dolarów rocznych wynagrodzeń i świadczeń emerytalnych, a w połączeniu z krajowymi inwestycjami w towary i usługi, które do tej pory wyniosły 63 miliony dolarów, uzyskanymi z budowy zakładu elektrycznego pieca łukowego i modernizacji naszej walcowni blach, są znaczącymi pozytywnymi zwrotami. nasza społeczność.”

Producent stali Sault uczci rekordowy rok, organizując w sobotę 25 czerwca obchody Dnia Rodziny, obejmujące zwiedzanie zakładu, zajęcia dla dzieci, występy rozrywkowe na żywo i lunch z grilla.

READ  Komunikat pogodowy dla metra w Vancouver z powodu fali upałów - BC

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top