Poznaj nową, fioletową edycję, S22 Bora Purple — Samsung Polska News

Każdy kolor ma swoje unikalne cechy i dziedzictwo. Wśród nich fiolet był jednym z najbardziej lubianych. To intrygujący kolor, który łączy w sobie spokój niebieskiego i ekscytację czerwieni, tworząc inny rodzaj energii, która wywołuje ciepło i optymizm. Jest przyjazny, integracyjny i obejmuje różnorodność.

W tym sensie kolor fioletowy odnosi się do tych samych rzeczy, które robi Samsung Galaxy: obejmuje indywidualność, przesuwanie granic i nieustanne wprowadzanie innowacji w ramach filozofii otwartości.

Od jasnych i zabawnych po ciemne i odważne, wiele odcieni fioletu rezonowało przez wieki na różne sposoby – na przykład poprzez paletę kolorów Samsung. W przypadku Samsung Galaxy S8 Orchid Grey, Galaxy S9 Lilac Purple, serii Violet Galaxy S22 i Lavender Galaxy Z Flip3 5G, kolor fioletowy stał się znakiem rozpoznawczym charakterystycznego stylu Galaxy. Kontynuując tradycję fioletu, który jest zgodny z filozofią Galaxy, przedstawiamy nasz najnowszy kolor: Bora Purple. „Bora” to koreańskie słowo oznaczające fiolet. Zaprojektowaliśmy jasny i przyciągający wzrok Bora Purple Galaxy S22, aby wzbudzać radość, pobudzać kreatywność i obejmować indywidualność.

Samsung Galaxy S22 w kolorze Bora Purple

Dzięki spokojnym i neutralnym tonom Bora Purple uosabia optymizm i poczucie spokoju. Ujawnisz swój świat mocą wyboru”. Sonya Chang, wiceprezes Global Brand Marketing Group, MX Business w Samsung Electronics. „Niezależnie od tego, czy jesteś gwiazdą K-popu, czy przez całe życie miłośnikiem fioletu, Galaxy S22 Bora Purple jest stworzony dla Ciebie. Cieszymy się, że możemy przedstawić Bora Purple, najpierw dla Galaxy S22, ale także dla ekscytujących nowych urządzeń Galaxy jeszcze w tym roku. ”

Samsung Galaxy S22 w kolorze Bora Purple będzie dostępny w sprzedaży od 10 sierpnia 2022 r[1] Na Samsung.com/ca, w sklepach Samsung Experience oraz u głównych partnerów detalicznych i operatorów w całej Kanadzie.

READ  Sony podaje szczegółowe informacje na temat wymagań systemowych God of War dla komputerów PC i ulepszeń dla poszczególnych platform • Eurogamer.net

po więcej informacji odwiedź Samsung.com/pl.

[1] Dostępność może się różnić w zależności od rynku.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top