Powstanie Zuluety i Tiedemanna przypomina trudny wybór, który czeka Blue Jays

Powstanie Zuluety i Tiedemanna przypomina trudny wybór, który czeka Blue Jays

LOS ANGELES — Yosver Zulueta porusza się szybko w tym sezonie, więc sensowne jest, aby jego doświadczenie w grze Futures również szybko się rozwinęło.

Wezwany przez Major League Baseball do posprzątania pierwszego i trzeciego bałaganu, dwukrotnie w drugiej połowie dorocznego pokazu prognoz Major League Baseball, prawa strona Toronto Blue Jays potrzebowała tylko jednego boiska, ogrzewania 96,9 mil na godzinę i ukończenia ramy.

Łapacz New York Mets Francisco Alvarez słabo opiera program na drugiej bazie, co jest rodzajem skutecznej, zabijającej rajdów ulgi, do której aspiruje każda drużyna.

„Szczerze mówiąc, nie mam dużego doświadczenia, będąc na tym stanowisku jako zbawca. Byłem gotowy do działania” – powiedział Zulueta przez tłumacza San Diego Padres, Danny’ego Sancheza, który pomagał MLB podczas imprezy, ale powiedział: „Hej, wsiadaj i byłem gotowy do drogi”. Interesujące”.

W przeciwieństwie do innych Blue Jays, Ricky Tidman, lewicowy rewolwerowiec, który rzucił trzema, jest piąty z trzema i ma dołączyć do dubletu Zuluity z New Hampshire po przerwie All-Star, 24-latek z Kuby nie miał odbędzie się w sobotę.

Miał zadanie rezerwowe, na wypadek, gdyby tego potrzebował, i okazało się, że był.

To samo może ostatecznie dotyczyć również drabinki, ponieważ duży profil prędkości Zuluety i zbliżająca się kwalifikacja do bazy 5 oznaczają, że jeśli przejmie kontrolę nad Double-A, tak jak w Low-A Dunedin i High-A Vancouver wcześniej w tym roku , Blue Jays będą miały ciekawą opcję.

Rzut kamieniem od majors dla klubu, który desperacko pragnie zdobyć ramię takie jak on, a przy 40-osobowym składzie przeznaczonym dla niego i tak tej jesieni, taka możliwość leży w jego mózgu i innych w organizacji.

Zawsze – mam na myśli, że właśnie po to pracujesz, więc zawsze masz na to ochotę” – powiedziała Zlotta. „To jest cel. To właśnie staram się osiągnąć i mam nadzieję, że pewnego dnia niedługo.”

Wśród fali młodych awansów wkraczających do systemu farm w dużych i podwójnych ilościach, kolega z drużyny Zuluty, Hayden Guenger i Fisher-Cats, pojawiają się jako faworyci do pomocy w tym sezonie. Tiedemann, mający zaledwie 19 lat, ma na to ochotę, ale prawdopodobnie nie ma wystarczającej liczby wzmocnień, aby uzyskać zgodę organu regulacyjnego na taki skok. Trent Palmer i Adam Clovenstein są również w New Hampshire, ale nie tak zaawansowani, podczas gdy Nick Frasso, Wasim Roberts i Alejandro Milian są wśród tych, którzy zrobili postępy w Vancouver.

READ  Reakcja i wrzawa: Bayern Monachium wyrzuca Juliana Nagelsmanna? I wynająłeś Thomasa Tuchela!? (szczery)

W tym samym czasie wszyscy są potencjalnymi przyszłymi Blue Jayami, a także kapitalistami, a według Kena Rosenthala obywatele Waszyngtonu rozważyliby handel Juanem Soto po tym, jak odmówił 15-letniego przedłużenia o 440 milionów dolarów. sportowiec, ustaw grę Futures. Niewątpliwie przeciek miał na celu podsycenie spekulacji na temat programu prezentującego rodzaj talentu, który jest integralną częścią każdej takiej umowy, i prawdopodobnie przejął wiele retoryki podczas nadchodzącego tygodnia All-Star.

Blue Jays zamienili się graczami dwukrotnie, wysyłając ich do Futures Game zaledwie dwa tygodnie później – Jairo Labourt w 2015 roku w ramach pakietu Davida Price’a i Austina Martina w umowie Jose Berrios w zeszłym roku – a ich system jest wciąż wystarczająco głęboki, aby wchodzić w interakcje z każdym z Soto i poza.

Mówi się, że byli w kontakcie z Nationals w ostatnich dniach, ale każdy rywalizujący klub będzie kopał tam opony, jeśli jeszcze tego nie zrobili. Ciekawym pytaniem jest to, czy Blue Jays zaoferuje pół miliarda dolarów na długoterminowe przedłużenie Soto. Co ciekawe jednak, próbowali nakłonić Gerrita Cole’a, aby dostał się do wolnej agencji, i nie zniechęciła ich cena, o której wiedzieli, że wyniesie 300 milionów dolarów, ponieważ był to talent pokoleniowy.

Niezależnie od tego, Blue Jays zawrą umowy przed terminem 2 sierpnia, aby zwiększyć zespół, który do tej pory nie radził sobie najlepiej, co doprowadzi do zwolnienia głównego trenera Charliego Montoyo w środę.

Nie przewiduje się, że Zulueta będzie częścią rozwiązania, ale Blue Jays nie miałby nic przeciwko, gdyby pojawiła się jako opcja we wrześniu. Pomimo jego wieku, to wciąż byłby napięty harmonogram, ponieważ wystąpił tylko 11 na trzech poziomach, co jest zasadniczo jego pierwszym zawodowym sezonem od podpisania kontraktu na 1 milion dolarów wiosną 2019 roku.

READ  2 października: raport informacyjny National Hockey League

Wykorzystując dodatkowe miejsce na międzynarodową pulę premii zdobytych w umowach pożegnalnych Kendres Morales i Dwight Smith Jr., Blue Jays wyeliminowali go z występu na Dominikanie. Mieli trochę historii o Zuluecie od jego występu na Mistrzostwach Świata Juniorów i występu z kubańskim seniorem podczas jego trasy Canadian American League w 2017 roku.

Ale jego rzeczy zostały włączone podczas pokazu, a kiedy Blue Jays dowiedział się, że opiera łokieć, był jeszcze bardziej pod wrażeniem, gdy poruszał się z prędkością 93-97 mil na godzinę i siedział 94-95. Kiedy był przesłuchiwany w ich kompleksie na Dominikanie, zdobyli wystarczająco dużo wiary, by kupić, mimo że Zulueta potrzebowała operacji Tommy’ego Johna.

„Mamy historię, kiedy wybieraliśmy zawodników w pierwszej rundzie, którzy albo będą mieli TJ-a, albo wyzdrowieją po TJ-ie” – powiedział Andrew Tenish, wiceprezes International Scouting Team. „Nie ma wątpliwości, że istnieją niebezpieczeństwa. Widząc, jak rzuca dwa razy i robi to, co zrobił, gdybyśmy tego nie mieli, nie zrobiłby tego”.

Zulueta powiedział, że odczuwał ból po rzuceniu, ale nie podczas rzucania, co przypisywał adrenalinie. Opisał operację jako cios, ale kiedy wyzdrowiał, był w obozie wielkiej ligi z Blue Jays w 2021 roku i zrobił wrażenie, dotykając potrójnych cyfr, nawet jeśli był dziki.

Ustawiony na szybki wzrost dzięki pozycji w niskim Dunedin, uderzył w swoje pierwsze kolano pokrywające bazę przeciwko pierwszemu hitterowi sezonu. Rzut offline zmusił go do cofnięcia rozpędu i nie zagrał ponownie w 2021 roku.

„Oczywiście było to bardzo trudne” – powiedział. „Ale pracowałem tutaj i był to trudny proces. Chciałem być lepszy i silniejszy. Bardziej martwiłem się po operacji łokcia niż po operacji ACL. Gdy operacja ramienia poszła dobrze, nie martwiłem się zbytnio przyspieszając z powrotem” .

W tym roku w końcu został wytropiony i wyruszył. Uzupełniając swoją szybką piłkę ulepszonym suwakiem, podkręconą piłką i zmianą, miał szansę zobaczyć cztery legalne boiska z głównych lig. Przestój rodzi pytania, czy może zacząć, ale jeśli jest łagodzącym, ma szansę przejąć kontrolę.

READ  Donosi, że Owieczkinowi może zostać odmówiony wjazd do Kanady

„Nie sądzę, żebyśmy cokolwiek z nim wykluczyli i trudno jest dokładnie przewidzieć, jaka będzie jego rola” – mówi Tenish. „Pod koniec roku ma kwalifikacje do sekcji 5. Podczas gdy siedzimy tam na wiosennym treningu i jest zdrowy, masz nadzieję, że dzieciak postawi nas w sytuacji, w której powie: „Och, potrzebujemy aby zadzwonić w tej sprawie”. I w tym momencie zdecydowanie to zrobił. Z miejsca, w którym do tej pory staliśmy w Spring Training, trudno prosić o więcej”.

Z różnych powodów to samo można powiedzieć o Tiedemanna, który w zeszłym roku w mgnieniu oka przeszedł z wyboru w trzeciej rundzie do pierwszej setki. Dzieciak z SoCal, który dorastał, kibicując Dodgersom, był jedynym występem na stadionie Dodger przed sobotą podczas ćwiczeń przed projektem.

Wejście na boisko przed wieloma najlepszymi graczami w grze było „marzeniem, szczerze mówiąc”.

„To spełnienie marzeń, aby wejść na duże boisko piłkarskie i móc grać z innymi zespołami” – dodał. „To było wspaniałe doświadczenie.”

Jest to również narzędzie porównawcze dla niego samego i „dla innych, aby mogli zobaczyć, jak mierzę się z innymi oczekiwaniami, tylko dlatego, że nie zapisałem się jeszcze na A-level lub Triple A”, powiedział. „Więc fajnie było ocenić, gdzie jestem i myślę, że jestem na dobrej pozycji”.

Podobnie jak Zulueta, od dawna oszołomiony talent zaczyna pojawiać się jako rzeczywistość.

Powiedział: „Kiedy dotarłem do poziomu A, byłem trochę zaskoczony, ponieważ szedłem tak szybko. Ale szczerze mówiąc, jestem bardzo szczęśliwy. Tak ciężko pracowałem, aby dostać się tam, gdzie jestem, jestem podekscytowany i szczęśliwy być tutaj.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *