Ponowne podpisanie kontraktu z Edmonton Oilers z Adamem Larsonem jest nieco mało prawdopodobne, ale powrót Tysona Barry’ego to realna szansa.

Wygląda na to, że negocjacje kontraktowe pomiędzy zawieszonym wolnym agentem Adamem Larsonem przejdą do wolnej agencji, Daily Faceoff i The Nation Network Zameldował Frank Serfali.

W niedzielnym odcinku wieczoru Podsumowanie DFOSerfali powiedział, że teraz wydaje się prawdopodobne, że klub ponownie podpisuje kontrakt z Tysonem Barrym.

Było dużo plotek o Edmonton Oilers i ich obronie. Moim zdaniem, a to jest niedzielny wieczór… rozumiem, że Oilers i Adam Larsson są bardzo mało prawdopodobne, aby w tym momencie cokolwiek zrobić i wejść na rynek. Myślę, że naprawdę interesującym wydarzeniem jest to, że Tyson Barry ma realną szansę na pozostanie w Edmonton. To była transformacja ostatnich czterech czy pięciu dni i myślę, że jest to naprawdę interesujące z wielu powodów. Myślę, że wiele osób skreśliło Tysona Barry’ego na straty i szansę powrotu tylko dlatego, że niezależnie od liczby, której szukał lub nie, myślę, że naprawdę podobał mu się czas spędzony w Edmonton. Chce wrócić, a także zobaczyć, jak to pasuje i dlaczego to zmienia. Myślę, że obie strony są otwarte na ten pomysł, pytanie brzmi, jak układa się dobór zawodników w lidze. Dokąd idzie Doji Hamilton? Za ile podpisujesz? Wszystkie te rzeczy wchodzą w to, ale Tyson Barry ma naprawdę dużą szansę na przeżycie.

Negocjacje między Larssonem a zespołem trwały od lutego, ale obie strony nie były w stanie zawrzeć porozumienia. Teraz, zaledwie dziewięć dni przed otwarciem bezpłatnej agencji, umowa wydaje się mało prawdopodobna.

Ogłoszenie – Czytaj dalej poniżej

28-letni Larson dołączył do Oilers przeciwko Taylor Hall w 2016 roku. Jego gra miała problemy z utrzymaniem stabilności podczas pobytu w Edmonton, ale bardzo dobrze odbiła się dzięki mocnym kampaniom w sezonie 2019-20 i w tym roku w latach 2020-21.

Nie znany z ataku, Larsson konsekwentnie bronił Nafciarzy. Z nim na lodzie w tym roku przy 5 x 5, Oilers kontrolował 46 procent prób strzałów, 47,46 procent bramek i 48,12 procent przewidywanych bramek.

READ  Buccaneer wybiera łapacza Henry'ego Davisa z pierwszym wyborem w MLB Amateur Draft

Według hockeyviz.com Larson zapewnił atak o równej sile o 7 procent poniżej średniej ligowej i obronę parami o 11 procent powyżej średniej ligowej.

Według JFresh Hockey, wygrane w obronie Larsona o podwójnej sile powyżej zastąpiły go umieszczeniem go w 98. percentylu, z jego ogólną wygraną powyżej jego zastępcy w 87. percentylu. trzeba rozważyć zastąpienie go w wolnej agencji. Na początku tego miesiąca przyjrzałem się kilku graczom, którzy mogliby go zastąpić. Na przykład rozgrywający Dallas Stars, Mark Pasek, mógłby być mocnym kandydatem.

Ogłoszenie – Czytaj dalej poniżej

Tymczasem Barry to ciekawy przypadek. Dołączył do Oilers na roczną umowę, która by to udowodniła, i chociaż wniósł wiele ofensyw, jego obrona była nieobecna. Tak bardzo, że stał się pierwszym defensywnym człowiekiem w historii NHL, który poprowadził obrońców wszystkich punktów i nie otrzymał ani jednego głosu na Puchar Norrisa.

Zdobył 48 punktów w 56 meczach i według hockeyviz.com ma równy atak 2 procent poniżej średniej ligowej i podwaja obronę o 13 procent poniżej średniej ligowej. JFresh Hockey ma równą siłę ofensywną w 62. percentylu i siłę defensywną w pierwszym percentylu. Włącznie? Jego wojna była w piętnastym percentylu.

Możesz słuchać pełnego podcastu DFO Rundown, gdziekolwiek znajdziesz swój podcast.


Zach Ling jest dyrektorem ds. wiadomości i felietonistą Nation Network. Można go śledzić na Twitterze pod adresem Umieść tweetalub e-mailem na [email protected]


Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top