Ponad tysiąc osób uczestniczy w pogrzebie oryginalnego BC Hells Angel

Rowerzyści w łatach z Kolumbii Brytyjskiej, Alberty, Saskatchewan, Manitoby, Ontario i Quebecu podróżowali w procesji prac Michaela „Spike’a” Haddena Haney Hawgsa w Maple Ridge do kościoła Christian Life Assembly Church na 56th Street w Langley.

Treść artykułu

Setki Aniołów Piekieł z całej Kanady przybyło do kościoła w Langley przed sobotnią południem, aby uhonorować Michaela „Spike” Hadena – oryginalnego członka klubu z Kolumbii Brytyjskiej, który zmarł na raka w zeszłym miesiącu.

Treść artykułu

Rowerzyści w łatach z Kolumbii Brytyjskiej, Alberty, Saskatchewan, Manitoby, Ontario i Quebecu podróżowali w procesji z Hadden’s Haney Hawgs w Maple Ridge do Christian Life Assembly Church na 56th Street w Langley.

Jeździłem również w innych klubach wsparcia Angel z całej Kolumbii Brytyjskiej i Alberty na wielką przejażdżkę w hołdzie.

Powiązane kluby obejmowały Jesters i Shadow Club of Surrey, Unforgiven z Calgary, Silent Grey, Commandos, The Disciple Christian i Women’s Motorcycle Club.

Przy wejściach do kościoła, który kontrolował ruch uliczny, stacjonowali członkowie Klubu Motocyklowego Bractwa Muzułmańskiego.

Setki ludzi uczestniczyło w pogrzebie Michaela
Setki ludzi wzięło udział w sobotnim pogrzebie Michaela „Spike” Hadena, przewodniczącego oddziału Hell’s Angels Haney, w kościele Christian Life Assembly Church w Langley. Zdjęcie Jasona Payne’a /beng

sierż. Lindsey Hutton ze Specjalnej Jednostki ds. Przeciwdziałania Gangsterom Połączonych Sił Zbrojnych. Szacuje się, że w nabożeństwie Haddena uczestniczyło około 1500 osób.

„Każda klasa była reprezentowana z całej Kanady” – powiedział Hutton, dodając, że uczestniczyli również kanadyjscy członkowie organizacji Hells Angels z Grecji i Dominikany.

READ  Inflacja może się pogorszyć dzięki Rosji

Jeden z członków pogrzebu w Grecji, Damion Ryan, były mieszkaniec dolnego kontynentu, pojawił się na plakacie wydanym przez policję w maju, ostrzegającym opinię publiczną o członkach gangu, którzy mogą być celem.

Funkcjonariusze CFSEU, a także jednostki antypartyzanckie z innego oddziału RCMP na niższym kontynencie oraz siły policyjne obserwowali pogrzeb i późniejsze przyjęcie w Haney HA Club w Pete Meadows.

Treść artykułu

Hutton powiedział, że policja była obecna, ponieważ był to „pogrzeb kogoś, kto od dawna jest związany z Hells Angels, a my jesteśmy tam, aby upewnić się, że wydarzenie pozostanie bezpieczne i pełne szacunku”.

Nekrolog opublikowany 24 sierpnia mówi, że 64-letni Haden był „dumnym członkiem Honey Hills Angels” i przeżył swoją żonę Carrie, synów Jessego i Aarona oraz troje wnucząt. Jesse jest również członkiem oddziału Hani.

„Od Hot Rodów po Harleye, jego dziedzictwo jest większe niż życie” – napisano w nekrologu.

Wielu z tych, którzy przybyli w sobotę do Harleyów, nie miało żadnych konkretnych plam ani znaków wskazujących na przynależność. Większość z nich była ubrana na czarno.

Kilku rowerzystów wędrowało przed kościołem przed i po nim, ponieważ ciężarówki z jedzeniem zostały przypadkowo ustawione w części dużego parkingu kościelnego naprzeciwko lotniska Langley.

Setki ludzi uczestniczyło w pogrzebie Michaela
Setki ludzi wzięło udział w sobotnim pogrzebie Michaela „Spike” Hadena, przewodniczącego oddziału Hell’s Angels Haney, w kościele Christian Life Assembly Church w Langley. Zdjęcie Jasona Payne’a /beng

The Hells Angels rozpoczęli działalność w Kolumbii Brytyjskiej w lipcu 1983 roku z trzema oryginalnymi rozdziałami – Nanaimo, White Rock i Vancouver. Od tego czasu rowerzyści rozszerzyli się na 10 oddziałów w całym hrabstwie i ponad 100 członków, widoki i miejsca do wędrówek.

Hadden’s Haney został otwarty w 1987 roku.

[email protected]

Twitter.com/kbolan

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top