Południowokoreańska aktorka i modelka Kim Mi Soo umiera w wieku 29 lat

Kim Mi-soo, południowokoreańska aktorka, która pojawiła się w Disney + „Przebiśnieg” i Netflix „Przeznaczony na zagładę” W wieku 29 lat.

Śmierć wschodzącej gwiazdy i modelki telewizyjnej została ogłoszona w środę w oświadczeniu wydanym przez jej agencję Landscape Entertainment.

Oświadczenie brzmiało: „Musimy podzielić się bardzo bolesnymi i smutnymi wiadomościami. Aktor Kim Mi Soo nagle opuścił nas 5 stycznia”.

Agencja wystosowała apel do ludzi o powstrzymanie się od rozpowszechniania plotek i doniesień o spekulacjach. Nie podano przyczyny śmierci.

„Osoby pogrążone w żałobie w tym czasie są głęboko zasmucone tą nagłą smutną wiadomością.

„Szczerze prosimy o powstrzymanie się od dzielenia się plotkami lub spekulacyjnymi doniesieniami, aby pogrążona w żałobie i smutna rodzina mogła upamiętnić zmarłego aktora.

„Pogrzeb odbędzie się prywatnie zgodnie z wolą rodziny.

„Mamy nadzieję, że będziesz się modlić, aby zmarły aktor mógł spoczywać w pokoju, i jeszcze raz przesyłamy nasze najgłębsze kondolencje z powodu ostatniej podróży Kim”.

Śmierć Kima następuje zaledwie kilka tygodni po tym, jak „Przebiśnieg” – dramat polityczny, którego akcja rozgrywa się w środku południowokoreańskiego ruchu demokratycznego 1987 – został pokazany w Disney+.

W serialu Kim – którego imię pisane jest również jako Kim Misu – odegrała drugoplanową rolę jako studencka aktywistka Yeo Jungmin.

W przerażającym serialu Netflix „Hellbound” Kim zagrała Deacona Young-In, członka kultowego New Truth Society.

Ten artykuł został zaktualizowany po tym, jak CNN uzyskało kopię oświadczenia Landscape Entertainment.

READ  Nike pozdrawia Virgila Abloha

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top