Polskie otwarte wejścia są niesamowite

United World Wrestling opublikowało listę zgłoszeń do The Polish Open, w której znajdują się jedni z najlepszych wrestlerów w Stanach Zjednoczonych, liczni olimpijczycy i inni wielcy zapaśnicy z całego świata. Sprawdź poniższe wpisy dla każdego stylu – zapaśnicy drużyny USA wymienione jako pierwsze.

Oglądaj Polish Open na żywo w Flow Wrestling

Wtorek, 8 czerwca – niedziela, 13 czerwca

Styl wolny mężczyzn

57 kg

Nathan Khalid Tomacello (USA)

Nicholas Raymond Suriano (USA)

Abdelhawk Gerbach (ALG)

Oscar Eduardo Dichrose Urbano (COL)

Diamond Iuna Faf (GPS)

Steven Andrea MICIC (SRB)

Saban Kisildas (Dur)

Silnik Sedin (wycieczka)

Hafiz Kane Hostemir (TUR)

Makhmutjon Shavkatov (UZB)

61 kg

Kumar Ravi (IND)

Reza Ahmadali Adrenacarchi (IRI)

Atlan Askarov (CAS)

Nurislam Sanayev (KAS)

Zdobądź TOPAL (TUR)

Emra Ormanoglu (Dur)

Kabar Tanner DUYUM (TUR)

Jahongirmirza Tropov (UZB)

Glomjon Abdullaev (UZB)

65 kg

Joseph Christopher MC Kenna (USA)

John Michael Diogomihallis (USA)

Augustine Alejandro Distributors (ARG)

Ismail MUSZUKAJEV (HUN)

Kamsatkatsi Holidov (HUN)

Bajrang Bajrang (IND)

Daulet NIYAZBEKOV (KAZ)

Edward Grigorev (POL)

Krzysztof BIENKOWSKI (POL)

Saleem Kozan (Dur)

Cavit ACAR (TUR)

Andre SVRIT (UKR)

Vasil Subdar (UKR)

70 kg

James Malcolm Green (USA)

Alec William Pandelio (USA)

Hadżi Alijew (AZE)

Daniel Andol (HUN)

Sirbas Talgot (gaz)

Ernasar A. Kemadaliev (KGZ)

Mustafa Gaya (Dur)

Selahat’s Kliksallayan (Dur)

Knoit Budak (TUR)

Olexi Boruda (UKR)

Sirojitin Kasanov (UZB)

74 kg

Jason Michael NOLF (USA)

Katzimurat Gadzhiev (AZE)

Jasmeet Singh Pulka (CAN)

Amr Reta Ramadan Hussein (a)

Augusto Midana (GPS)

Leonard Wickel (GER)

LUCAS MARCO KAHNT (NIEMCY)

Murad Kuramakometov (HUN)

Mostaba Mohabali Hossainkani (IRI)

Yones Aliakbar Emamikokai (IRI)

Frank Samiso Marquez (ITA)

Nurkosha Kaipanov (KAS)

Daniar Kaisanov (Kos)

Vadim Petraskas Babuskin (LTU)

Kamil Raibiki (POL)

Andrzej Pyotr Sokolski (POL)

Patrick Crosstof Olensine (POL)

Tajmuras Myrbekovic Salkasanov (SVK)

Regions Demirtos (wycieczka)

Jacob GOR (TUR)

Fazli Erlmas (wycieczka)

Plemnik RADULOV (UKR)

Denise PAVLOV (UKR)

79 kg

Mistrz Mediolanu (HUN)

Sisaba Vida (HUN)

Jacob Patrick WLADCZYK (POL)

Matthews Darius Combic (POL)

Jacob Sikora (SVK)

Aksharbek Gulev (SVK)

Skrzydło Ramadan (Dur)

Wasil Michajłow (UKR)

Bexot Abdurakhmonov (UZB)

Rashid Gurbanov (UZB)

86 kg

Zahid Valencia (USA)

Fateh Benfertzalla (ALG)

Carlos Arturo Left Mendes (COL)

Patrick Churovsky (HUN)

Deepak Punia (IND)

Ekerekme AGIOMOR (NGR)

Basen Edinson AMBROCIO GREIFO (PER)

SEBASTIAN JEGIRSANSKY (POL)

Cesary Marek Sadovsky (POL)

READ  Tenis ziemny. Australian Open: Magdalena Froch nie zagra w eliminacjach z powodu wirusa koronowego. „Chcę krzyczeć”

Philip ROGUT (POL)

Miles Naseem Amin (SMR)

Stephen Reichmouth (SUI)

Fathi Ertin (TUR)

92 kg

Jden Michael Tbory COX (USA)

Nathan Dimin Jackson (USA)

Miles Naji Martin (Stany Zjednoczone)

Robin Michael Ferdinand (GER)

Richard Wedge (HUN)

Zbigniew Mateusz BARANOWSKI (POL)

Krzysztof Grzegorz SADOWIK (POL)

Erhan Yalasi (Dur)

Selim Yasser (Dur)

Wybrzeże Mustafa Kemal (TUR)

Illya Archaya (UKR)

Rustam SHODIEV (UZB)

Aginias Subarniasov (UZB)

97 kg

Colin Raymond Moore (Stany Zjednoczone)

Mohammed FARDJ (ALG)

Szeryf Szarifow (AZE)

Alireza Mohamed Karimimachiyani (IRI)

Ali Khalil Shabanibengar (IRI)

Mohammad Soin Askari Mohammedan (IRI)

Abraham de Jesus Conido Ruano (ITA)

Serik Bakhtikanov (Kos)

Alisher Jerkley (Kass)

Lucas Crosasque (LTU)

Mahometkatji Omartiprovich Nurov (MKD)

Radosla Baron (POL)

Michael John Belowski (POL)

Ibrahim Siftici (Dur)

Faizullah Akhturk (Dur)

125 kg

Nicholas Edward Kvyostovsky (USA)

Zahid Farrahal (ALG)

Dialdeen Kamal Quota Abdelmottaleb (EGY)

Youssef Mohammed Badaya Hemida (a)

Sumit Sumit (IND)

Amin Hossain Taheri (IRI)

Amir Hossain Abbas Surrey (IRI)

Youssef Patirmurshev (Kos)

Oleg Boltin (Kos)

Robert Barron (POL)

Anil Bergen Kliksallayan (Dur)

Oleksandr Kotsyanovsky (UKR)

Grecko-rzymski

55 kg

Max Emiliano Navri (USA)

Ekrem Osturk (wycieczka)

KILIC Serif (TUR)

60 kg

Ildar HAFIZOV (USA)

Abdelkarim Fercott (ALG)

Nikolai Sohail Mohammadi (DEN)

Haitham Mahmood (a)

Ahmed Foote Foss Hussein Baghdad (EGY)

HELLY MAEGISALU (EST)

Christian Geskemetti (HUN)

Kenichiro Fumida (Jap)

Mohammed Khodir Yusupov (UZB)

63 kg

Abdelzebber Diber (ALG)

Christopher Joseph Kramer (GER)

Ayada Suzuki (Jap)

Artysta Zaitsev Hogreb (NOR)

Myrbek Salimov (POL)

Michał Jacek TRACZ (POL)

Lenour Demirov (UKR)

Islomjon Bakramov (UZB)

Elmurat Tasmuradov (UZB)

67 kg

Alejandro Sancho (Stany Zjednoczone)

Abdelmalek Merabet (ALG)

Julian Steven Horta Acevedo (COL)

Mohammed Ibrahim Elsoid Ibrahim Elsoid (jeden)

Abou Halima Mohamed Elseid Abu Halima (EGY)

Christian Istvan Wanka (HUN)

Eric Dorba (HUN)

Balind Gorbachev (HUN)

Kwaśny Kabałow (IDA)

Mattus Radosla SZEWCZUK (POL)

Murad Fratt (TUR)

Enes BASAR (TUR)

Botan Courneuve (UKR)

Mirzobek Rakmatow (UZB)

Mahmud Paxilov (UZB)

72 kg

Frederick Holmkist Bejeweled (Den)

Robert Attila FRITSCH (HUN)

Howard Jorgensen (NOR)

Juan Sebastian AAK (NOR)

Matthews Lugjan Bernadette (POL)

Roman Bakurkovsky (POL)

Cell Can (TUR)

Czyngis Arslon (TUR)

Aram Vardhanyan (UZB)

77 kg

Jesse Alexander Porter (USA)

Oliver Marco Krueger (Den)

Miko Battery Peldokongas (FIN)

READ  Szczepionki. Dworsik: Rejestracja online została wznowiona

Chucky Battery Proline (FIN)

Soldan Lewai (HUN)

Thomas LORINCZ (HUN)

Per Anders Cure (NOR)

KWORK SAHAKIAN (POL)

Evan Nilipiuk (POL)

Roman VLASOV (RUS)

Abuyasid Montsikov (ros.)

Yunus Emre Bazar (TUR)

Fathi Genghis (TUR)

Arthur Polidev (UKR)

Yassef Zinalov (UKR)

82 kg

Rupia Fodi (ALG)

Rafik Hussainov (AZE)

Rajbek Alvich Bisultanov (Den)

Ranet Caljola (EST)

Ronnie Ilmari Proline (FIN)

Laszlo Spobo (HUN)

Thomas Lewai (HUN)

Magnus Gronwick (NOR)

Matthews Lucas Walney (POL)

Philip Cocker Casimiorsak (POL)

Alex Michael Bieberberg Kesidis (SWE)

Yaroslav Filsakov (UKR)

Jalkaspe Bertimuratov (UZB)

87 kg

Alan Ernesto Vera Garcia (USA)

Bachchir Sid Azara (ALG)

Ronison Brando Santiago (PRA)

Mohammad Moustaba Ahmed Abdal Medwali (a)

ISTWAN TACACS (HUN)

David Lozanci (HUN)

Victor LORINCZ (HUN)

Michael Andrej DOPKA (POL)

Arcadius Markin Culinix (POL)

Szymon SZYMONOWICZ (POL)

Bazar Meetan (TUR)

Koktajle żetonowe (TUR)

Plemnik NOVIKOV (UKR)

Rustam Askalov (UZB)

97 kg

Oddychaj BOUDJEMLINE (ALG)

Islam ABBASOV (AZE)

Matthias PAK (DEN)

RV Martin Savoline (FIN)

John Girn (GER)

Ilja Glasner (Niemcy)

Eric Silva (HUN)

Palace Kiss (HUN)

Alex Kerko Sock (HUN)

Mehdi Mohammad Balihamsehte (IRI)

Mohammadi Abdullah Saravi (IRI)

Gerard Cybrian Kourniksak (POL)

Piotr CHUDZIK (POL)

Tadeusz MICHALIK (POL)

Michaił Gajaja (SRP)

Erkali Aikimbev (UZB)

130 kg

Złoty Michael SCHULTZ (USA)

Yasmani Agosta Fernandez (CHI)

Abdullatif Mohammad Ahmad Mohamed (jeden)

Arthur Wittin (EST)

Edward POPP (GER)

Adam Varga (HUN)

Aliakbar Hossain Yusofiamatsali (IRI)

Amin Mohammad Saman Mirzasadeh (IRI)

Ameer Mohammad Ali Cosmemonjesi (IRI)

Mandas KNYSTAUTAS (LTU)

Romas Friedricas (LTU)

Nikola Miladovic (NOR)

Rafał Andrzej Krozewski (POL)

Dominic Tomas KRAWCZYK (POL)

Alin Alexak Chiariu (ROU)

Leonard Istvan Perry (ROU)

Muminjon ABDULLAEV (UZB)

Zapasy kobiet

50 kg

Erin Simon Colston (USA)

Maria Statnik (AZE)

Seema Seema (IND)

Valentina Ivanovna Islamova Brig (Kos)

Adijat Avorshai IDRIS (NGR)

Anna Lukaciak (POL)

Agatta Marta Wallersac (POL)

Katarsina Matrovska (POL)

Emilia Alina VUC (ROU)

Maria Tyumerkova (ros.)

Nateshta Sokolova (RUS)

Aynur ERGE (TUR)

Oksana Livach (UKR)

53 kg

Ronna Marie Hayden (USA)

Amy on Fireside (USA)

Samantha Lee STEWART (CAN)

Joseph Emilion Esombe Diego (CMR)

Annika Wendy (Niemcy)

Vinesh Vinesh (IND)

Sumia Erdenechimek (MGL)

Roxana Marta Jasina (POL)

Katarsina KRAWCZYK (POL)

Ekaterina Polishchuk (ros.)

Olga Koroshavtseva (ros.)

Byk Ezra (TUR)

55 kg

READ  Hubert Harkas wygrywa mecz w Miami. Spadł w historii polarnej

Ayesha Ulishan (CAS)

Dominika Eva Gulvica (POL)

Alicja CZYZOWICZ (POL)

Andrea Beatrice ANA (ROU)

Stolvira Arshush (RUS)

Jainep Yedgeil (TUR)

Irina Karive Sikratz (Wielka Brytania)

57 kg

Helen Louis Maroulis (USA)

Irina Kurachkina (PLR)

Mathilde Helene Riviere (FRA)

Elena Hike BRUGGER (NIEMCY)

Kamera Fatou Mata Yari (GUI)

Anshu Anshu (IND)

ODUNYO FOLASATE ADEKUOROYE (NGR)

Patrick Gill (POL)

Jovida Maria WRZESIEN (POL)

Magdalena Ursula Glotech (POL)

Irina Olokonova (ros.)

Veronica Sumikova (RUS)

Valeria Koplova Solopova (RUS)

Mehlika Osturk (wycieczka)

Eda Tech (wycieczka)

Alina Hrushina Agobia (UKR)

Tetiana KIT (UKR)

59 kg

Diana Gayumova (Kos)

Noorida Anarkulova (KGZ)

Nasira Marsbeck Kisi (KGZ)

Anastasia Sidelnikova (ros.)

Elif Yanik (Dur)

62 kg

Kyla Colin Kyoko Miracle (USA)

Lois Nunes de Oliveira (PRA)

Ana Paula Codeine Gonzalez (Kane)

Marianna Chastin (HUN)

Sonam Sonam (IND)

Kość udowa Tinybekova (KGZ)

Aminat Oluvapunmilao ADENIYI (NGR)

Svetlana Lipatova (ros.)

Lyubov Ovsarova (ros.)

Marwa AMRI (TUN)

கன்சு AKSOY (TUR)

Irina Goliadenko (UKR)

Ilona PROKOPEVNIUK (UKR)

65 kg

Taipei Mustafa Yusin (trawa)

Aina Demirtasova (Kos)

Alexandra Volksinska (POL)

Camila Cheslava Gulvica (POL)

Christa Dante INCZE (ROU)

Linnia Antonia Svensson (Szwecja)

Malin Johanna Matson (Szwecja)

Henna Katrina Johansson (Szwecja)

Asli Demir (TUR)

Asli TUGCU (TUR)

Oksana Gupta Herhel (UKR)

68 kg

Forest on Molinary (USA)

Elise Manolova (AZE)

Daniel Suzanne Lopez (CAN)

Enos Mostaba Youssef Coursheet AHMED (EGY)

Coumba Celine Fonda Loroque (FRA)

Skala Anny Carmen (GER)

Mirim Jumanasarova (KGZ)

Battsetseg SORONZONBOLD (MGL)

Z błogosławieństwami (NGR)

Natalia Ivona Strasalka (POL)

Evelina Veronica Siunek (POL)

Victoria Soulz (POL)

Khanum Veliva (RUS)

Tintra Linnia SJOEBERG (SZWECJA)

Przełęcz Nesrin (TUR)

Alla Cherkasowa (UKR)

Alina Berezna Statnik Maginia (UKR)

72 kg

Jamila Bakbergenova (KAS)

Agent Catalina (ROU)

Evgenia Zakorchenko (ros.)

Autobus TOSUN (TUR)

Alla Belinska (UKR)

76 kg

Diamond Precious Guilford (USA)

Vasilisa Marcellou (PLR)

Online DA Silva Ferreira (PRA)

Erica Elizabeth WIEBE (CAN)

Samar Amar Ibrahim Hamza (a)

Epp MAEE (EST)

Online Rotor Faulkner (GER)

Francie Reidelt (GER)

Elmira Sistikova (Kos)

Iberi Medit Kisi (KGZ)

Zestaw dokumentów Shark (MGL)

Patrickja Sperca (POL)

Natalia Vorobeva (ros.)

Alena STARODUBTSEVA (RUS)

Isecul Osage (wycieczka)

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top