Polska vs Iran prognozy, typy bukmacherskie i kursy │21 lipca 2022

Polska vs Iran prognozy, typy bukmacherskie i kursy │21 lipca 2022

Irańczycy już dwa razy z rzędu pokonali Polaków. To będzie mecz MMA, a nie siatkówki.

Odbierz swój bonus powitalny!

Polska drużyna przegrała w fazie wstępnej tylko dwa mecze – z Włochami i Iranem. Łatwo odróżnić te porażki – Polska przegrała z Włochami z drugą drużyną, ale z Iranem z główną linią.

Polska nie wykonała dwóch rzutów obronnych na 12 meczów. Ich wolumen nigdy nie był lepszy niż uczestników playoffów, ale łącznie 17,5 bloków nie zostało nawet osiągnięte w pięciu setach.

W meczach Polski z ośmioma najlepszymi drużynami najmniej asów było dziewięć, a rywale w playoffach osiągali średnio 3,33 na mecz. Tendencja jest taka, aby trafić więcej niż 9,5 asa nawet w trzech setach.

Gracze Iranu ciężko pracowali na rundę play-off. W trzecim tygodniu mieli szczęście – Serbowie wycofali się i musieli walczyć tylko ze Słowenią. Jednak Iran przegrał cztery z sześciu meczów z uczestnikami play-off. Zamiast tego pokonali Polskę i Stany Zjednoczone.

W meczach z Iranem i pierwszą ósemką nie doszło w sumie do 17,5 bloków, a średnia liczba asów na mecz w pojedynkach Iranu z uczestnikiem play-off wynosiła trzy i pół. Oznacza to, że możemy zobaczyć łącznie 9,5 kart w trzech zestawach.

Okazało się, że oba zespoły dobrze służą, ale nie są zbyt wiarygodne w przyjmowaniu. Dlatego mają dużo asów w swoich grach. Proponujemy skorzystać z tego:

– suma asów powyżej 11,5;

– Iran wygrywa +11,5 punktu z handicapem;

– Suma punktów powyżej 179,5.

  • TelecomAsia Sport szuka blogera wideo z Kataru do pracy podczas Mistrzostw Świata FIFA 2022. kontakt [email protected] Po więcej informacji

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top