Polska vs Albania – Raport z meczu piłki nożnej – 12.10.2021

Polska pokonała Albanię 1:0 po zawieszeniu kwalifikacji do Mistrzostw Świata z powodu rzucenia butelek na murawie w drugiej połowie we wtorek.

Mecz grupy I został przerwany wraz z awansem Polski Carol Svitersky Idąc za pomocą pomocnika trafił w pole karne Clich Matthewsa W 77. minucie.

– Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022: Jak to działa na całym świecie

Brakuje wielu kluczowych graczy z albańskim napastnikiem Sokół Sikalleshi Jako ostatni opuścili zespół z COVID-19, ale nadal byli w stanie zdominować pierwszą połowę.

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata UEFA w ESPN +: gry strumieniowe, powtórka (tylko USA)
Codzienny strumień ESPN FC w ESPN + (tylko USA)

Po zaciętej walce, po wielu straconych okazjach po obu stronach, Polska zajęła pierwsze miejsce w drugiej tercji i strzeliła bramkę przez Szwajcarię, której bramka wywołała kłopoty z kibicami i zawieszenie.

Polska ma 17 punktów z ośmiu meczów, trzy punkty przewagi nad prowadzącą Anglią i dwa punkty więcej od Albanii. Zwycięzcy drużyn kwalifikują się do finału 2022 w Katarze, a drużyna z drugiego miejsca wchodzi do play-offów.

Wywiad ze Szwajcarią został przerwany po pełnym wymiarze godzin, kiedy menedżer polskiej drużyny Jakub Kvadkovsky zachęcił go do odejścia, ponieważ rzucano w niego butelkami.

– Całe butelki leciały po bramce, więc było trochę niebezpiecznie, ale wróciliśmy i zakończyliśmy mecz – napastnik Bayernu Monachium i kapitan Polski Robert Lewandowski Powiedziano dziennikarzom.

READ  Ravi Tahiya zdobył srebro na Polish Open

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top