Polska pokonała Lewandowskiego 1:1 z RosjąWROCŁAW, Polska (AP) – Polska wycofała się we wtorek z Robertem Lewandowskim 1:1 z byłymi rywalami z Rosją w gorącym meczu o mistrzostwo Europy.

W czwartej minucie Prismisla Frankowski wyszła za linię obrony Rosjan i rzuciła piłkę do Jacoba Schwarzeneggera, aby zdobyć swojego pierwszego gola w reprezentacji. Rosja wróciła na 21. miejsce, gdy Wiaczesław Karawiew, który z głębi strzelił dośrodkowanie Aleksandra Koło, przemknął w dal.


Robert Lewandowski z Polski weźmie udział w międzynarodowym towarzyskim meczu piłki nożnej pomiędzy Polską a Rosją we wtorek 1 czerwca 2021 r. w Warszawie. (AP Photo / Czarek Sokołowski)

Lewandowski patrzył z rezerwowymi za trenerem Paulo Sousą, dając Bayernowi Monachium szansę na odzyskanie sił po burzliwym sezonie.

Wcześniej pomocnik Interu Mediolan Ivan Perisic strzelił gola w swoim setnym występie dla Chorwacji, remisując 1:1 z Armenią, urodzonym w Kolumbii pomocnikiem, który zremisował spoza pola karnego.

Chorwacja odniosła cztery zwycięstwa w 12 meczach w zeszłym roku, starając się odzyskać formę ze swojego biegu do finału Mistrzostw Świata w 2018 roku.

Pozostałe dwie drużyny Euro 2020 wróciły do ​​domu 1-1. Słowacja wystawiła linię testową na remis z Bułgarią. Kiedy Elgif Elmas opuścił Leeds, a dośrodkowanie Eskona Alyoskiego zostało wycofane, pierwsza w kwalifikacjach Macedonia Północna pokonała Słowenię, ale Słowenia pogłębiła dogrywkę.


Więcej AP Football: https://apnews.com/hub/soccer i https://twitter.com/AP_Sports

READ  Polak Xavier Masiuk bije rekord 100 na Mistrzostwach Europy Juniorów

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top