12 kwietnia, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Polska – Andora: Kuba Vozhevatsky i inni celebryci działają w sieci po L. Mistrzostwa Świata 2022

W niedzielny wieczór piano-cervoni nie zrobili wrażenia, ale wykonali swoje zadanie. Andora wygrała mecz 3: 0. Robert Lewandowski otworzył wynik w 30. minucie. Kapitan drużyny piano-Cervonic awansował na 2: 0 w 55. minucie, na krótko przed końcem meczu Carol Oviedersky znalazł się na liście snajperów, co było jego debiutem w seniorskiej drużynie.

Artykuł jest kontynuowany pod wideo

Jak zwykle w przypadku meczów reprezentacji Polski, tym razem w mediach społecznościowych pojawiły się komentarze na temat tego meczu. Jak skomentował drugi mecz reprezentacji Polski prowadzonej przez Paulo Sousę?

Niektóre linki w artykule są linkami. Po ich kliknięciu znajdziesz ofertę na konkretny produkt – bez ponoszenia kosztów, jednocześnie wspierając pracę naszej redakcji i jej niezależność.

Podczas meczu bardzo aktywny był dziennikarz Christoph Stanowski na Twitterze. – Andora Rozmiar mojego ogrodu. Cóż, należałoby trochę przyspieszyć – to jeden z założycielskich tweetów Weslow.com

– Dramatyczna, całkowicie dramatyczna gra. Można określić nawet działanie składowe – nieużywane, nawet spartańskie. Żadnych łodyg, wchodzenia w pole karne, zmiany pozycji, na czym można zawiesić oko. Przypadkowe cele, od walk po korupcję. Czekamy … – napisał po spotkaniu Stanowski.

– Andora nie ma lotnisk, poczty, waluty, uniwersytetów, polskiej ambasady ani kolei. Z drugiej strony nie mamy powodu do dumy. Dobranoc – napisał na Facebooku Kuba Vozhevatsky.

– Podsumowuję to w ten sposób: na Wembley zamiast drużyny przed meczem, reprezentacja ma plac budowy. Budowa na wczesnym etapie, z fundamentami, a nie dachami. Kolejna gratka dla prezydenta Bonnie za wybranie momentu zmiany selektora; Nie ma nic gorszego niż to. Obawy Wielkiej Brytanii są „ogromne” – powiedział dziennikarz Adam Kotlevsky.

READ  Andrzej Cybertovich o prawach kobiet. Kontrowersyjny komentarz

– Widzę plus dzisiejszego meczu. Spędziliśmy dużo czasu na połowie rywala, bo w środę nie powinno nas tam być – skomentował były piłkarz Wojciech Kowalczyk.

– Narzekałeś prasie, że to bez stylu 1-0. Ostatecznie Polska pokonała rywala 3: 0. Może być jeszcze bardziej – wpis dyrektora Canal + Sports Micah Gonzogejics.

– Dziś strasznie jest myśleć o konkurencji z językiem angielskim w takiej formie. Plany są minimalne, ale realizacja tego planu też musi się rozegrać – skomentował polityk Janus Piozoski.

– Po tym meczu mam tylko jedno pytanie – A co z kolanem Lou? – wspomina Tomas Urban z Eleven Sports Mały szok dla Roberta Lewandowskiego.

Magiz Parskov z DVP Sport próbował wymienić zalety i wady niedzielnego meczu.

– (…) Zespół się zmęczył, my też się zmęczyliśmy. Debiutanci dostali impuls. Teraz Wembley … – Napisane przez komentatora sportowego DVB Magiza Ivaskiego.

Były tenisista i obecny komentator David Celt wspomniał o wprowadzeniu iders Wiedersky na Twitterze. – Bravo Carol Świderski. Obiecujący wpis – napisał mąż Agnieszki Radwaski, który jest wielkim fanem piłki nożnej.