Policja: Centrum handlowe Mall of America zostało zamknięte po strzelaninie – World News

Mall of America zamknięte

prasa kanadyjska – | Historia: 403129

W piątek policja w Minnesocie poinformowała, że ​​Mall of America zostało zamknięte po zgłoszeniu strzelaniny.

Departament Policji w Bloomington poinformował, że policja i personel medyczny były na miejscu „strzelaniny” w centrum handlowym. Policja poinformowała, że ​​centrum handlowe jest zamknięte.

Filmy publikowane w mediach społecznościowych pokazywały kupujących ukrywających się w sklepach. Zgłoszona strzelanina ma miejsce, gdy centra handlowe w całych Stanach Zjednoczonych odnotowują napływ kupujących na kilka dni przed Bożym Narodzeniem.

The Mall of America potwierdziło zamknięcie swojego konta na Twitterze i poprosiło kupujących o pozostanie w „najbliższym bezpiecznym miejscu”.

Od momentu otwarcia w 1992 roku centrum handlowe jest największym w Stanach Zjednoczonych i jest celem turystycznym oraz miejscem spotkań społeczności. Broń palna jest zabroniona w budynku, ale nie mają wykrywaczy metali przy wejściach.

Centrum handlowe zostało zamknięte w sierpniu po strzelaninie w kompleksie handlowym na przedmieściach Minneapolis, w wyniku której kilku kupujących zaczęło szukać schronienia, a dwie osoby zostały ranne w zeszły sylwestra podczas czegoś, co wyglądało na kłótnię.

Przedstawiciele miasta Bloomington i Mall of America nie odpowiedzieli natychmiast na prośby o komentarz.

READ  Na nepalskiej górze znaleziono ciało słynnej amerykańskiej snowboardzistki Hillary Nelson

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top