Polexit: eurodeputowany „śledzi” sojusz francusko-niemiecki” | Świat | Aktualności

Jacek Sariras-Wolski eksplodował w sojuszu francusko-niemieckim. Francja i Niemcy stwierdziły we wspólnym oświadczeniu, że Polska ma „prawny i moralny obowiązek” wobec Polski „całkowicie i bezwarunkowo” po tym, jak polski sąd orzekł, że prawo UE jest niezgodne z polską konstytucją.

Pan. Jak Saryrusz-Wolski uderzył UE „Zajęte przez niektóre hegemoniczne mocarstwa kontrolujące parlament i administrację”.

Francusko-niemiecki sojusz kierowany przez francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona i ustępującą kanclerz Niemiec Angelę Merkel przejęli władzę w UE i oskarżyli eurodeputowanego o kontrolę nad mniejszymi państwami członkowskimi, takimi jak Polska.

Oskarżył oba kraje o wspieranie działań UE, które nazwał „naruszeniami prawa UE” i „działaniami wykraczającymi poza zdolności kontraktowe”.

Sariras-Wolski oskarżył Francję i Niemcy o stosowanie takiej taktyki.

Free Brexit Lord Frost niszczy UE w związku z atakami na Wielką Brytanię „Nie chcemy wygrać”

Powiedział, że w wyniku tego nadużycia rządy prawa są „naruszone” przez Komisję Europejską, Europejski Trybunał Sprawiedliwości i polityczne uprawnienia największych krajów europejskich, które wspierają te instytucje europejskie.

Eurodeputowany zaangażował się w zaciekłą krucjatę przeciwko nadużyciom władzy, zalecając Polsce, aby „znała traktaty lepiej niż starzy członkowie”, ponieważ są oni nowymi członkami w okręgu wyborczym.

W rezultacie, powiedział, wiedzą, co podpisali w ramach członkostwa w Unii Europejskiej.

Mimo starań Komisji o zaangażowanie się w polską politykę, nadal jest polskim negocjatorem i ekspertem od przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

UE uważa, że ​​protesty anty-Poloxit są „zbyt bliskie” „granicom” kompetencji koalicji.

Lamentował: „Mamy dość dyskursu, mamy dość mówienia, jaka jest wyższość prawa!”

Wypowiedzi eurodeputowanego pojawiły się w wyniku spektakularnego konfliktu między unijnymi i polskimi prawodawcami po orzeczeniu sądu, że niektóre części unijnego prawa są niezgodne z polską konstytucją.

Orzeczenie spowodowało poważną komplikację, ponieważ ponad 100 000 Polaków wyszło na ulice w ponad 100 lokalizacjach w Polsce, obawiając się, że może to być początek „Polexitu” z marszu poparcia dla członków UE.

READ  Earth 2.0 - Zwiększa prędkość wyszukiwania

Orzeczenie wynika z faktu, że wiele osób piętnuje starania polskiego premiera Mathewsa Morawickiego o wydalenie kraju z UE.

Nie przegap
Lord Frost może zignorować Artykuł 16 [REPORT]
Bruksela odrzuca Macrona, ponieważ Brexit wzywa do wojny rybackiej przeciwko Wielkiej Brytanii [LATEST]
Artykuł 16 Temat: Artykuł 16 stymuluje Wielką Brytanię i Brexit [ANALYSIS]

Na poparcie protestów belgijski eurodeputowany Guy Verhofstad rzucił: „Warszawa jest gotowa do marszu. Polska jest gotowa bronić wartości europejskich i członków UE. UE jest po ich stronie, gdy wybory są jasne i ważne”.

Polskie MSZ poinformowało w sobotę, że Polska respektuje prawo międzynarodowe, dodając, że “wszystkie zobowiązania wynikające zarówno z prawa pierwotnego, jak i wtórnego UE obowiązują i będą przez Polskę w pełni respektowane”.

„Warunki umowy unijnej określone w wyroku… obowiązują.

„Tylko ich formy interpretacji lub stosowania, które naruszają Konstytucję, nie mogą być akceptowane”.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top