Pokémon UNITE to nowa gra MOBA, która pojawi się na Switchu, Androidzie i iOS

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałaby mieszanka League of Legends i Rocket League? Wygląda na to, że nadchodzący tytuł Pokémon to tylko MOBA 5 na 5, w której musisz pokonać przeciwników i włożyć piłkę do obręczy. Gra nazywała się Pokémon UNITE Po raz pierwszy ogłoszono w czerwcu ubiegłego roku I w końcu trafi na Nintendo Switch w przyszłym miesiącu. Zostanie on również wydany na Androida i iOS jeszcze we wrześniu tego roku.

Pokémon UNITE to pierwsza strategiczna gra bitewna dla wielu graczy firmy Pokémon, która odtwarza elementy dwóch najpopularniejszych tytułów e-sportowych. Jak widać na załączonym zwiastunie, gra zmierzy się z dwoma pięcioosobowymi drużynami na mapie w stylu MOBA o nazwie Aeos Island. Gracze będą mogli wybrać swojego ulubionego Pokémona, każdy z własnymi unikalnymi zdolnościami, aby wyeliminować swoich przeciwników.

Wygląda na to, że celem Pokémon UNITE będzie pokonanie przeciwników i umieszczenie piłki w obręczy po stronie przeciwnika. Dzięki temu twoja drużyna zdobędzie kilka punktów, a drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów przed upływem czasu, zwycięży.

raport z krawędź Ujawnia, że ​​​​Pokémon UNITE będzie wspierać grę międzyplatformową między Switchem a urządzeniami mobilnymi. Będzie również obsługiwał postępy krzyżowe, umożliwiając zalogowanie się do konta Pokémon Trainer Club lub Nintendo, aby zsynchronizować swoje postępy na wielu urządzeniach. Raport dodaje również, że gra będzie darmowa, z opcjonalnymi zakupami w grze. Będziesz także mógł odblokować ulepszenia kosmetyczne i inne przedmioty za pomocą monet Aeon i biletów, które zostaną przyznane w zamian za grę.

READ  Ulepszone Nintendo planuje zastąpić Switcha wkrótce we wrześniu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top