Pokemon Scarlett i Violet ujawniają nowego ducha-psa Pokemona

Pokemony Scarlet i Violet niepokoiły wiele nowych kieszonkowych potworów, które zostaną dodane do gry. Sprigatito, Fuecoco i Quaxly to tylko niektóre z nowych gatunków, które zostaną wprowadzone w nadchodzącej grze Pokemon z otwartym światem.

Greavard jest jednym z najlepszych nowych Pokemonów od Scarlet i Violet.

W sam raz na Halloween, Pokémon Company i Dziwaczna gra Ujawniła nowego Pokemona, który pojawi się w grze RPG. Greavard, nowy Pokémon typu pies/duch zostanie dodany do regionu Paldea jako część gry.

Nowy Pokémon wygląda jak skrzyżowanie Litwicka i Stoutlanda (ewolucja Lillipup). Ma białe futerko i świecę wystającą z czubka głowy. Gracze będą musieli poszukać świecy wystającej z ziemi, ponieważ ten Pokemon uwielbia chować swoje ciało pod ziemią.

Ukazał się nowy zwiastun odsłaniający Greavard dla społeczności Pokémon. W zwiastunie pojawiło się kilka Pokemonów typu Ghost, takich jak Ghastly, Haunter i Gengar wraz z Misdreavusem.

Zgodnie z opisem, Greavard czai się pod ziemią i tylko świeca pojawia się nad ziemią i wyskakuje, gdy się zbliżysz. Wydaje przerażający wrzask, który może przestraszyć trenerów. Może to nie być zamierzone, ponieważ Greavard po prostu chce grać.

Greavard, podobnie jak większość innych Pokemonów typu psiego, jest przyjazny i zabawny. Ma czułą osobowość i uwielbia uwagę. Trenerzy mogą śledzić, kiedy są rozgrywane.

Greavard lubi ukrywać się pod ziemią i skakać, gdy się zbliża.

Jednak zatrzymanie Griffarda może być niebezpieczne. Ghost Dog Pokémon „powoli i nieumyślnie wchłonie siłę życiową otaczających go osób, więc najlepiej nie bawić się nim za dużo”.

Kolejny zwiastun o tematyce Halloween dla Pokemon Scarlett pokazuje trenera szukającego Pokemona typu Duch. Trener pochodzi z Klubu Pokémon Duchów Naranja. Tym razem zwiastun jest z perspektywy pierwszej osoby i jest to świetna zabawa.

Trener spotyka kilka Pokemonów typu Duch w nocy, kiedy są najbardziej aktywne. Potem znajduje Greavarda i bawi się z nią przez kilka chwil, zanim wyczerpie energię i upadnie. Greavard jest w rzeczywistości bardzo uroczy, ale także bardzo niebezpieczny dla trenerów.

READ  Jak zdobyć dostępne obszary i nie tylko

Greavard zawdzięcza swoją nazwę mieszance Greaves, rodzaju karmy dla psów i Briarda, rasy psów długowłosych. Jego japońska nazwa to Bochi i jest połączeniem bochi (cmentarz), Pochi (pies) i hitoribocchi (jednostka). Japońska nazwa może oznaczać samotnego psa cmentarnego.

szkarłatny pokemon A Violet idą do Przełącznik Nintendo 18 listopada 2022 r. Nowy Pokemon z postacią szkarłatu i fioletu Przełącznik Nintendo OLED Przyjedzie w przyszłym tygodniu przed meczem.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top