Pokaż gospodarzy usuniętych z planu po pozytywnych testach COVID przed planowanym występem na żywo przez wiceprezesa

Kamala Harris nie miała kontaktu z gospodarzami przed występem, ale jej wywiad został odciągnięty daleko od ostrożności

Treść artykułu

WASZYNGTON — Współgospodarze porannego programu The View uzyskały pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, zanim wiceprezydent Kamala Harris pojawiła się w piątkowym wywiadzie na żywo, zmuszając ją do zdalnego pojawienia się.

Treść artykułu

Harris miała po raz pierwszy wystąpić w studiu jako wiceprezes. Ale tuż przed tym, jak pojawiła się z czterema gospodyniami w porannym programie, aby omówić wszystko, od aborcji po imigrację, Anna Navarro i Sunny Houston zostały poproszone o odejście.

„W ostatniej chwili zdaliśmy sobie sprawę, że to pozytyw” – powiedział Joy Behar, współgospodarz programu. Dodała, że ​​spotkanie z Harris będzie teraz bardzo odległe, „ponieważ nie chcieli ryzykować” jej pojawienia się na scenie.

Wygląda na to, że pojawienie się wiceprezydenta i wywiad z wiceprezydentem zostały skrócone z powodu pozytywnych testów. Harris udał się do Nowego Jorku, aby wystąpić w 25. sezonie ABC, który w pierwszym kwartale 2021 roku został uznany za najpopularniejszy w Ameryce poranny program informacyjny lub talk-show z 2,967 milionami widzów dziennie.

Rzeczniczka wiceprezydenta Sabriny Singh powiedziała, że ​​Harris nie kontaktował się z gospodarzami przed występem. „Jej dzisiejszy harmonogram będzie kontynuowany zgodnie z planem” – dodał Singh. Harris ma dziś spotkać się z liderami z Indii, Australii i Japonii.

READ  Mark Zuckerberg traci prawie 10 miliardów dolarów w wyniku awarii Facebooka

Treść artykułu

W programie wiceprezydent został zapytany o traktowanie haitańskich imigrantów i czy Stany Zjednoczone udzielą azylu Haitańczykom na granicy z Meksykiem. „Musimy zrobić więcej”, aby wesprzeć Haitańczyków w kraju – powiedziała.

Administracja Bidena spotkała się w ostatnich dniach z ostrą krytyką za deportację setek imigrantów do kraju karaibskiego z obozu na granicy amerykańsko-meksykańskiej. Haiti to najbiedniejszy kraj półkuli zachodniej.

Harris dodała, że ​​Stany Zjednoczone przyznały status czasowej ochrony 55 000 haitańskich imigrantów, a ostatnio rozszerzyły go do ponad 100 000.

Zapowiedział również inwestycję w wysokości 1,2 miliarda dolarów, która ma pomóc trzem milionom uczniów w dostępie i zapewnieniu usług szerokopasmowych w całym kraju.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top