Pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące aparatu Oppo Find X6 Pro

Oppo Find X6 Pro ma pojawić się w pierwszym kwartale 2023 roku, a plotki krążyły już wcześniej Cyfrowa stacja czatu Twierdził, że firma wprowadzi do swojego flagowca trzy aparaty 50 MP, wszystkie z czujnikami Sony. Dzisiaj wyciekacz ujawnił więcej szczegółów, w tym obiektywy i inne funkcje.

Oppo Find X5 Pro

Główny 50-megapikselowy aparat w Find X6 Pro będzie miał 1-calowy czujnik Sony IMX989 i można go zobaczyć na Xiaomi 12S Ultra. Będzie miał przysłonę f/1.8, obiektyw 7P, OIS, a ogniskowa będzie odpowiadać 23 mm. Mówi się, że ultraszerokokątny czujnik 50 MP to IMX890 – jest używany przez Oppo w głównym aparacie Find N2, ale tutaj czujnik będzie umieszczony 1/1,56 cala za obiektywem f/2,2.

Teleobiektyw będzie miał Sony IMX766 lub Sony IMX890, oba mają ten sam rozmiar, ale powiększenie będzie około 3x, biorąc pod uwagę równoważną ogniskową 64 mm. Jest również wyposażony w OIS, a przysłona mówi się o f / 2.6.

Plotki głoszą również, że aparat do selfie będzie wyposażony w 32-megapikselowy czujnik Sony IMX709. Zadebiutował w serii Oppo Reno7, a kiedy sprawdziliśmy Oppo Reno7 tylko z LTE, byliśmy pod wrażeniem tego, jak dokładne były obrazy z dokładnymi i realistycznymi kolorami.

Źródło (po chińsku) | Przez

READ  Fabuła składanego iPada zagęszcza się wraz z niedawnym powrotem składanego MacBooka

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top