Pogoda w Polsce. Ulewne deszcze i mrozy w całym kraju. Zima wróci od niedzieli

Agencja Meteorologiczna i Gospodarki Wodnej podała, że ​​ocieplenie potrwa do soboty. Do tego czasu piesi i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność – chodniki i drogi są bardzo śliskie po zmroku. Jednak w niedzielę temperatura spadnie i wrócimy do normalnych zimowych warunków.

Dzisiejsza pogoda – czwartek, 21 stycznia. Pogoda prawie w całej Polsce

Pogoda w Polsce. Czwartek z deszczem i silnymi wiatrami

Zgodnie z wydanymi ostrzeżeniami IMGW, Środowy marznący deszcz i mżawka spowodowały czarny śnieg na drogach. Dotyczy to zwłaszcza rejsów Vormisko-Mazursky, Potas, LaplinJak również region północno-wschodni Mazowieckie. W czwartek strefa deszczowa zacznie przesuwać się z zachodu na wschód.

Największe zagrożenie dla mieszkańców województw pomorski A na Województwie Gujawsko-Pomorskim będzie deszczowo i wietrznie. Termometry pokazują od 1 do 4 stopni Celsjusza, podczas gdy opady mogą dochodzić do 4 mm. Wiatr Może osiągać prędkość od 10 km / h do 20 km / h oraz 45 km / h. W regionie podkarpackim w prowincji wiatr osiąga nawet od 72 do 90 km / h.

Pogoda w Polsce. Zima wraca w weekend

Ocieplenie potrwa prawie do weekendu. Termometry w piątek, Przemy மற்றும் l i Vrogov Mogą wahać się do 10 stopni Celsjusza, aw sobotę, szczególnie na południowym wschodzie do 7-8 stopni.

Zielona Góra.  Opracowano plan budowy placu praw kobiet obok komisariatu policjiZielona Góra. Opracowano plan stworzenia Placu Praw Kobiet

W sobotę wieczorem z północnego zachodu będzie płynąć zimny front, co spowoduje niższe temperatury i deszcz Śnieg Niedziela. Takie warunki potrwają do połowy przyszłego tygodnia, ale IMGW gwarantuje, że mrozy nie osiągną takich samych wartości jak ostatnio.

Obejrzyj wideo
Śląska policja wyjaśnia okoliczności śmierci 42-letniego mężczyzny

READ  Trener Polski ogłasza powołanie na mecze eliminacji Euro przeciwko Czechom i Albanii

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *