Pogoda w Polsce. Ulewne deszcze i mrozy w całym kraju. Zima wróci od niedzieli

Agencja Meteorologiczna i Gospodarki Wodnej podała, że ​​ocieplenie potrwa do soboty. Do tego czasu piesi i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność – chodniki i drogi są bardzo śliskie po zmroku. Jednak w niedzielę temperatura spadnie i wrócimy do normalnych zimowych warunków.

Dzisiejsza pogoda – czwartek, 21 stycznia. Pogoda prawie w całej Polsce

Pogoda w Polsce. Czwartek z deszczem i silnymi wiatrami

Zgodnie z wydanymi ostrzeżeniami IMGW, Środowy marznący deszcz i mżawka spowodowały czarny śnieg na drogach. Dotyczy to zwłaszcza rejsów Vormisko-Mazursky, Potas, LaplinJak również region północno-wschodni Mazowieckie. W czwartek strefa deszczowa zacznie przesuwać się z zachodu na wschód.

Największe zagrożenie dla mieszkańców województw pomorski A na Województwie Gujawsko-Pomorskim będzie deszczowo i wietrznie. Termometry pokazują od 1 do 4 stopni Celsjusza, podczas gdy opady mogą dochodzić do 4 mm. Wiatr Może osiągać prędkość od 10 km / h do 20 km / h oraz 45 km / h. W regionie podkarpackim w prowincji wiatr osiąga nawet od 72 do 90 km / h.

Pogoda w Polsce. Zima wraca w weekend

Ocieplenie potrwa prawie do weekendu. Termometry w piątek, Przemy மற்றும் l i Vrogov Mogą wahać się do 10 stopni Celsjusza, aw sobotę, szczególnie na południowym wschodzie do 7-8 stopni.

Zielona Góra.  Opracowano plan budowy placu praw kobiet obok komisariatu policjiZielona Góra. Opracowano plan stworzenia Placu Praw Kobiet

W sobotę wieczorem z północnego zachodu będzie płynąć zimny front, co spowoduje niższe temperatury i deszcz Śnieg Niedziela. Takie warunki potrwają do połowy przyszłego tygodnia, ale IMGW gwarantuje, że mrozy nie osiągną takich samych wartości jak ostatnio.

Obejrzyj wideo
Śląska policja wyjaśnia okoliczności śmierci 42-letniego mężczyzny

READ  Polski sędzia piłkarski wysyła antysemicką wściekłość do grupy antysemickiej

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top