Podsumowanie: USA 2, Meksyk 0

Zwycięstwo pokonuje USMNT nad Meksykiem i po siedmiu meczach zajmuje pierwsze miejsce w ośmiokątnej tabeli, ścigając się o miejsce w Katarze 2022. To trzecie z rzędu zwycięstwo trenera Grega Berhaltera. trójstronnyPo wygraniu finałów Złotego Pucharu CONCACAF i Ligi Narodów tego lata.

W znakomitej bramce Timothy Weah został zagrany w przestrzenie i wyróżniony przez Jesusa Gallardo. Kilka kroków później Weah uderzył piłkę przed bramkę, gdy Pulisic rozbił się, zaledwie pięć minut po meczu, pokonując bramkarza Meksyku Guillermo Ochoa.

McKinney podwoił swoją przewagę i zaczął skandować „Dos a Cero” przez tłum w kolorach czerwonym, białym i niebieskim, próbując podania, które zboczyło z dala od meksykańskiego obrońcy i zakończyło się miękko w dalekim słupku.

Meksyk miał swoje dwie najlepsze szanse w pierwszej połowie, ale Zach Stephen przesunął się na lewą stronę, by zdetronizować Hirvinga Lozano, który znakomicie zagrał za amerykańską obrońcą w 18. minucie. jego strzał ze słupka.

Stany Zjednoczone były po przerwie innym zespołem, z McKinney bliskim przełamania remisu w czwartej minucie drugiej połowy, ale Ochoa dobrze obronił poprzeczkę.

McKennie został później zarezerwowany za rolę w bójce, w której Luis Rodriguez położył ręce na twarzy Brendena Aaronsona, który próbował szybko wznowić grę. W rezultacie McKennie został zawieszony za zdobycie żółtej kartki i opuści wtorkowy mecz z Jamajką.

Milesa Robinsona, który został wykluczony z gry po jednej minucie pełnego czasu w swoim drugim przewinieniu, które można zarezerwować, również zostanie zawieszony.

READ  Tytani zatrzymywali się dramatycznie w ostatniej chwili, by pokonać Billsa z podekscytowania

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top