Podsumowanie „Stewarda”: Sezon 2 Odcinek 1 – Sobowtór Cassie?

Podczas pierwszego sezonu gospodyni Podążała tą samą ścieżką, co powieść Chrisa Bohgaliana o tym samym tytule, sezon 2 serialu HBO Max Przygody na nowym terytorium.

Zniknęły zimne i zatłoczone ulice Nowego Jorku, zastąpione przez słoneczne i (nawet jeszczeZatłoczone ulice Los Angeles. Podczas gdy sezon pierwszy dotyczy relacji Cassie z ojcem, sezon drugi ponownie połączy się z jej matką, w której nie gra nikogo prócz niej. Sharon Stone.

ale nie wszystko zmiana. Cassie nadal podróżuje po całym świecie jako stewardessa. Tylko teraz ona także Działaj jako aktywa cywilne dla CIA, pilnując znaczników agencji. Ale czy misja w Berlinie zniszczy jej nowe życie w Mieście Aniołów? Czytaj dalej, aby zapoznać się z podsumowaniem „podwójnego widzenia”.

Czyste niebo w przyszłości? | Cassie mieszka teraz w Los Angeles, a jej życie całkowicie się poukładało. mieć dom (Z rzucać poduszkami!), stabilny i seksowny przyjaciel o imieniu Marco (Star Trek: PicardSantiago Cabrera), od prawie roku nie śpi z pomocą swojego sponsora Brendy (Rozbudowa’s Shahra Aghdashloo). Ponadto pracuje w agencji szpiegowskiej ze swoim tajnym uzdrowicielem Benjaminem (boisko do piłki nożnejMo McRae), dając jej podekscytowanie, które straciła, gdy odstawiła alkohol.

Jej ostatnie zadanie zaprowadziło ją do Berlina, gdzie po prostu poproszono ją o obserwowanie i fotografowanie mężczyzny w hotelu – nic więcej. Jednak po energicznej trasie ze współpracownikiem Shane’em (który wciągnął ją w świat szpiegostwa) sprawy zaczynają się psuć. Jada, rywalka Cassie, jest głównym gospodarzem lotu i nie kupuje nowej trzeźwej postawy Cassie, która podejmuje lepsze decyzje. Potem prawie zdemaskowała swoją przykrywkę w CIA ze swoją nową współpracowniczką, Grace (czuję się dobrzeMae Martin).

Witamy w Berlinie | Te osobiste dramaty i zbliżające się niepowodzenia są najmniejszym zmartwieniem Cassie. Przybywając do niemieckiego hotelu, zauważa swój znak, ale przerywa jej pozornie przypadkowa para, która twierdzi, że była na jej locie. Jednak ta dwójka nie jest tak niewinna, jak się wydaje, ponieważ sklonowali telefon Cassie, nie zauważając jej. Następnie sprzeciwia się rozkazom Benjamina i wchodzi w interakcję ze swoim znakiem w tawernie, odkrywając, że on również wraca do zdrowia po alkoholizmie, pracując jako kurier.

READ  Dni spoilerów w naszym życiu: 31 maja - 4 czerwca 2021 r

Cassie oczywiście nadal śledzi tajemniczego mężczyznę po Berlinie, aż do jego miejsca spotkania, gdzie odbiera kopertę z Manili. Cassie następnie podąża za nim do innego hotelu, rejestrując sobie panoramiczny widok pokoju, do którego wchodzi. Tam obserwujesz go i tajemniczą blondynkę (która wyraźnie ma ten sam tatuaż na plecach, co nasza stewardesa na czubku głowy!) angażują się w gorące i ciężkie BDSM.

Cassie nie jest dziś jedyną podróżniczką w mieście, tuż nad pokojem Kuriera i Blondynki, grupą mężczyzn, którzy wydają się nasłuchiwać ich działań. Cassie gorączkowo próbuje zrobić zdjęcia wszystkiego, ale zostaje zauważona przez mężczyzn w górnym pokoju, którzy szybko zasuwają zasłony, aby ukryć swoje operacje. Następnie kurier wręczył blondynce odebraną wcześniej kopertę i wymienił ją na srebrną torbę.

Cassie pędzi, by wyśledzić Kuriera, ale przerywa jej telefon od Megan, która wydaje się ukrywać w jakimś barze do nurkowania. Cassie zapytała, czy ma klucz w poczcie, ale musiała się rozłączyć, zanim Cassie zdążyła odpowiedzieć. Cassie podąża za Currierem do jego samochodu, który wybucha w momencie, gdy wchodzi, i rzuca Cassie na ziemię!

gry umysłowe | Cassie przychodzi do hotelu, ale sprawy nie są tak, jak powinny. Lobby jest puste i jak ze snu. Cassie podchodzi do baru tylko po to, by znaleźć prawdziwą deskę Cassie Usiądź przy ognisku i dziel się historiami. Podczas gdy dwie z czterech twarzy są ukryte, nastoletnia Cassie i Cassie są obecne przed pierwszym sezonem, w złotej sukience, którą miała na sobie w noc, gdy spotkała fatalnego Alexa.

Zanim zdąży nagrać, co się dzieje, Cassie budzi się w miejscu wybuchu samochodu i widzi chodzącą blondynkę. Co ciekawe, Cassie znajduje drogę powrotną do zamkniętego pokoju. Przyjazna gospodyni wpuszcza Cassie, gdy odbiera telefon od Benjamina. Ale zanim może odpowiedzieć, zostaje przeniesiona z powrotem do korytarza przypominającego sen. „Co myślisz? Czy kiedykolwiek znów znajdziesz tu martwego gorącego faceta?” Gold Dress pyta Cassie, witając ją z powrotem w jej świadomości poczucia winy (którą Alex zajmowała wcześniej w pierwszym sezonie). Golddress Casey kwestionuje wysiłki swojego odpowiednika, by „dokonywać lepszych wyborów”, zauważając, że jej decyzje w Berlinie były: nie Był absolutnie oszałamiający, ściskając ją, by przy koktajlu wydobyć niektóre cechy.

READ  Ralph Fiennes z Spectre ujawnia ogromne wycięcie, z którym walczył z powodu Jamesa Bonda

Cassie odbiera telefon od Benjamina, ale nie mówi mu, że jest śledzona Kurier był na miejscu wybuchu. Pędzi na samolot, ale dowiaduje się, że ktoś ukradł jej bagaż I Sprawdzone pod jej imieniem.

Hostessy sezonu 2Znajome twarze | Cassie i Grace Bond w samolocie powrotnym do Los Angeles, ale spokój tych pierwszych zostaje zakłócony, gdy jeden z mężczyzn z hotelowej sterowni – który miał rozpoznawalne mleczne oko – kończy lot pod nazwiskiem Jim Jones. Oboje spotykają się ponownie, gdy lądują, ale Cassie jest w stanie zgubić go na lotnisku.

W końcu w Los Angeles Max i Annie witają się z Cassie, która przyjechała do miasta na rozmowę kwalifikacyjną z Annie, aby Annie po raz pierwszy mogła poznać rodziców Maxa. Podczas gdy przyjaciele się przytulają, Cassie zauważa ogromny głaz na dłoni Annie i idzie odpowiednio do wyjścia. Oczywiście w swojej statecznej naturze Annie odmawia wypowiedzenia słowa „zaręczona”, zamiast tego argumentując słowami adwokata, że ​​nosi je na „tym palcu, ponieważ pasuje tylko na ten palec, a Max i ja jesteśmy w ciągłych dyskusjach o przyszłości i o tym, co ten pierścionek oznacza technicznie.”

Zjazd został zbojkotowany przez CIA, który wezwał Casey do biura terenowego. Tam spotyka Benjamina, który mówi jej, że wiedzą, że była w miejscu eksplozji i prawdopodobnie zostanie zwolniona za kłamstwo. Jednak główna agentka Dot Carlson (SubwłamywaczSheryl Haynes) broni zachowania Cassie, ujawniając, że Courier był informatorem CIA i że eksplozja była spowodowana „wyciekiem gazu”. Cassie próbuje jej powiedzieć o mężczyznach w pokoju i tatuażach na blond damie, ale agent Carlson tego nie ma.

Gdy Cassie opuszcza budynek CIA, odkrywa Oko Drogi Mlecznej, ale jest w stanie ponownie go uniknąć. W swoim domu w końcu zadzwoniła do Megan, ale nie otrzymała odpowiedzi. Max i Annie podejrzewają zachowanie Cassie i próbują odkryć prawdę, ale Cassie jest w stanie odejść, obwiniając berlińską eksplozję.

READ  Jennifer Aniston odcięła kilka osób w ramach swojej „tygodniowej rutyny”, ponieważ nie została zaszczepiona

Zagubiony bagaż Cassie został wreszcie dostarczony. Chociaż torba jest taka sama, jest wypełniona przedmiotami, które do niej nie pasują, w tym mundurem stewardesy Imperial Atlantic i ViewMaster oraz zakrwawioną blond peruką, co prowadzi Cassie do wniosku, że ktoś podszywa się pod nią!

Co myślisz o premierze drugiego sezonu? Oceń odcinek i zostaw swoje przemyślenia/teorie poniżej! A jeśli chcesz złapać sensację w Cassie & Co, wyślij e-mail na adres [email protected]

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top