Podsumowanie NFL: Miami Dolphins pokonał Buffalo Bills pomimo odmowy kopnięcia piłki | NFL

Podsumowanie NFL: Miami Dolphins pokonał Buffalo Bills pomimo odmowy kopnięcia piłki |  NFL

Obrońca Miami Dolphins, Josh Allen i Biles, zatrzymali się na linii bramkowej późno, a następnie utrzymali się ponownie po tym, jak napastnik Thomas Morstead niezgrabnie kopnął piłkę ze swojego kolegę z drużyny i wybiegł poza granice bezpieczeństwa w niedzielnym wygranym 21-19 z Buffalo.

Tua Tagovailoa i Dolphins poprawili się 3-0 w ekscytującej grze AFC East Zone, która zakończyła się, gdy Allen i Bills próbowali uderzyć piłkę blisko pomocy, a zabrakło im czasu na oddanie bramki z dystansu. .

Tagoviloa na krótko opuścił mecz w drugiej kwarcie, wracając po przerwie, mimo że wyglądał na zdezorientowanego z powodu kontuzji głowy. Allen też mógł odnieść kontuzję, idąc po meczu do gabinetu prześwietleń. Jego ręka została spóźniona przez trenerów.

Miami objęło prowadzenie na około 10 minut przed końcem, strzelając gola o 21-17, a Billowie zmierzyli się z pierwszym deficytem w sezonie. Pomimo tego, że został wysłany i oznaczony za niepotrzebną szorstkość podczas następnej jazdy, Allen poprowadził Buffalo w dół boiska z 17 grami i 8-minutową jazdą, odzwierciedlając sposób, w jaki atak Bills działał we wszystkich grach. Obrona Miami utrzymała się jednak na granicy przechwycenia podania na podjeździe i zmuszenia ich do skręcania po pochyłościach z linii dwóch jardów.

Green Bay Packers 14-12 korsarzy Tampa Bay

Aaron Rodgers rzucił na 255 jardów i dwa przyłożenia, a Green Bay Packers powstrzymali późny przejazd prowadzony przez Toma Brady’ego, by odeprzeć Tampa Bay Buccaneers.

Rodgers rzucał przepustki TD w pierwszej posiadłości swojego zespołu, podczas gdy ofensywa Bucsa kończyła się fiaskiem przez większość dnia bez gwiazd Mike’a Evansa, Chrisa Goodwina i Julio Jonesa.

Drugi tydzień z rzędu Bucs (2-1) odbyły się bez przyłożeń w czwartej kwarcie. Brady w końcu umieścił ich w strefie końcowej po podaniu na jeden jard do Russella Gage’a, kończąc bieg na 90 jardów na 14 sekund przed końcem. Próba wymuszenia dogrywki przez Tampa Bay została udaremniona przez dwupunktową konwersję, najpierw z karą za opóźnienie gry, a następnie niekompletnym podaniem, które pozwoliło graczom (2-1) pokonać Brady’ego po raz pierwszy w trzech próbach od siódmego meczu. czasowy mistrz Super Bowl dołączył do Bucs w 2020 roku.

READ  Blue Jays na czele z 3 debiutantami w grze MLB All-Star

Kansas City Chiefs 17-20 Indianapolis Colts

Matt Ryan rzucił przyłożenie z 12 jardów do debiutanta Gilani Woodsa 24 sekundy przed końcem, aby dać Indianapolis Colts zwycięstwo nad Kansas City Chiefs.

Ryan zdobył swoje pierwsze zwycięstwo w Colts w otwierającym meczu u siebie, remisując Woods w obu przyłożeniach w Indianapolis, tydzień po tym, jak zostali wyeliminowani w Jacksonville.

Ale dopiero 16-meczowa jazda na 76 jardów z pomocą osobistego faulu na defensywnym defensywie Chiefs Chrisa Jonesa po trzecim zwolnieniu Indy (1-1-1), aby przejść przez zwycięską passę czterech gier, która w tym dwie porażki pod koniec ubiegłego sezonu.

Ryan ukończył 27 z 37 na 222 jardy w swoim 225. starcie w karierze. Został zwolniony pięć razy i nie trafił na dwa kroki.

Dla Chiefs (2-1) był to rzadki błąd we wrześniu. Mahomes spadł do 13-3 w pierwszym miesiącu, kiedy pokonał 20 z 35 na 262 jardy, jeden TD i jego pierwsze przechwycenie w sezonie.

Kansas City miał szanse. Matt Amendola stracił dodatkowy punkt w pierwszej połowie i gola z gry z 34 jardów przy 8:38 przed końcem. Tommy Townsend również rzucił niekompletny faul na udawanym golu z pola na początku czwartej połowy.

Cincinnati Bengals 12-27 New York Jets

Joe Borough wykonał trzy podania przy przyziemieniu, a obrońca tytułu Cincinnati Bengals odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie, wyprzedzając New York Jets.

Po otwarciu 0-2 z parą trzypunktowych przegranych, Burrow upierał się, że Bengalczycy nie mieli paniki ani kaca podczas Super Bowl. I wyszli mocni przeciwko Gatesowi, który zawiódł po oszałamiającym zwycięstwie w zeszłym tygodniu w Cleveland. Burrow ukończył 23 z 36 na 275 jardów z rzutami TD do Samaje Perine’a, Tylera Boyda i Ja’Marra Chase’a.

Baltimore Ravens 37-26 New England Patriots

Lamar Jackson rzucił cztery przyłożenia i pobiegł po kolejny wynik, aby pomóc Baltimore Ravens pokonać New England Patriots.

Mac Jones z Nowej Anglii doznał kontuzji nogi mniej niż dwie minuty przed grą, gdy zeskoczył z boiska i skierował się prosto do szatni. Ukończył 22 z 32 podań na 321 jardów, ale rzucił trzy przechwyty. Justin Tucker strzelił gola z pola z 56 jardów, 50. w swojej karierze z odległości co najmniej 50 jardów, podczas gdy Baltimore zdobył swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie zasadniczym w Nowej Anglii w siedmiu próbach.

READ  Dana White o przyszłości Johna Jonesa: „Może walczyć tego lata albo nigdy więcej nie będzie mógł walczyć”

Jacksonville Jaguar 38-10 Los Angeles Ładowarki

Trevor Lawrence rzucił na 262 jardy i trzy przyłożenia, James Robinson rzucił się na 100 jardów i TD i wygrał w Jacksonville Jaguars serię 18 zwycięskich meczów z decydującą wygraną nad kontuzjowanym Justinem Herbertem i Los Angeles Chargers w niedzielę.

Po tym, jak przez cały tydzień był wymieniony jako podejrzany, Herbert zaczął od urazu żeber. Rozgrywający z trzeciego roku przeszedł na 297 jardów, ale odwrócił go dwukrotnie, kończąc 25 z 45 z przyłożeniem.

Philadelphia Eagles 24-8 Waszyngton Liderzy

DeVonta Smith miał osiem podań od Jalena Hurtsa na odległość 169 jardów i przyłożenie, Carson Wentz trafił na flopie w swoim pierwszym meczu z drużyną, która go wybrała, a Philadelphia Eagles pokonała kapitanów Waszyngtonu i pozostała niepokonana.

Smith wykonał akrobatyczne chwyty wzdłuż linii bocznej i na krawędzi strefy końcowej, zdobywając po 45 i 44 jardy każdy, i wyciągnął podanie TD na czwartej pozycji w dół, aby zakończyć pierwszą zmianę bez czasu na zegarze. Hurts było 22 z 35 na 340 jardów i trzy przyłożenia. Wentz, drugi wybór w drafcie 2016 dla Filadelfii w swojej trzeciej drużynie w ciągu trzech lat, był 25 z 43 na 211 jardów z dwoma przyłożeniami tracąc jedno.

Los Angeles Rams 20-12 Arizona Cardinals

Matthew Stafford rzucił na 249 jardów, Cam Akers i Cooper Cobb strzelili, a Los Angeles Rams wykorzystali doskonały wysiłek defensywny, aby pokonać Arizona Cardinals 20-12. The Rams (2-1) kontynuował swoją dominację w NFC West Series, wygrywając 11 z poprzednich 12 meczów w 2017 roku, w tym wygraną 34-11 w zeszłym roku w play-offach.

Święci Nowego Orleanu 14-22 Carolina Panthers

Laviska Shenault miał 67 jardów podanie od Baker Mayfield, Marquis Hines wrócił 44 jardów podanie przyziemienia, a Carolina Panthers pokonały New Orleans Saints przez serię dziewięciu przegranych. Mayfield rzucił na 170 jardów, a Christian McCaffrey pobiegł na 108, gdy Pantery wygrały (1-2) u siebie po raz pierwszy od czasu, gdy Święci pokonali Świętych 26-7 19 września 2021 r. James Winston, grający z kontuzją pleców, ukończył 25 z 41 podań na 353 jardy z Drop i przechwyceniem.

READ  (WIDEO) Ron jest uwikłany w wielką kontrowersję dotyczącą podwójnego odbicia, zmierzy się z Cerundolo na Rolandzie Garrosie, pozostawiając tłum z niedowierzaniem

Las Vegas Raiders 22-24 Tennessee Titans

Ryan Tannehill rzucił na 264 jardy, upadł i pobiegł po kolejny wynik, a Tennessee Titans nigdy nie byli w tyle, utrzymując Las Vegas Raiders 24-22 w pierwszym zwycięstwie w sezonie. Derek Henry również pobiegł na 85 jardów i przyłożenia. Henry dodał również dodatkowe 58 jardów do otrzymania, gdy Giants (1-2) uniknęli najgorszego startu od 2009 roku, kiedy przegrali pierwsze sześć meczów w tym sezonie. Najeźdźcy (0-3) mają najgorszy start od 2018 roku.

Houston Texans 20-23 Chicago Bears

Roquan Smith asystował Cairo Santosowi pod koniec meczu, kiedy przechwycił Davisa Millsa głęboko w rejonie Houston, a Chicago Bears pokonało byłego trenera Luffy’ego Smitha i Texas. Khalil Herbert pobiegł na 157 jardów i dwa przyłożenia dla Chicago.

Teksańczycy zajęli trzecie miejsce i jeden na 26 miejscu, kiedy Angelo Blackson wykonał niestandardowe podanie do Rexa Burkheada. Smith, który opuścił trening przez cały tydzień z powodu kontuzji uda, przechwycił piłkę na 30 i odstawił ją na 12. Herbert z Chicago biegł, upuszczając piłkę dwukrotnie, zanim Santos pokonał 30 jardów, gdy minął czas.

Atlanta Falcons 27-23 Seattle Seahawks

Cordaryl Patterson rzucił się na najwyższy w karierze 141 jardów i jedno przyłożenie, Marcus Mariota rzucił 14-jardowy TD debiutantowi Drake’owi Londonowi w drugiej połowie, a Atlanta Falcons odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. Uderzenie Pattersona z 107 jardów w drugiej połowie i Hawks udało się uniknąć startu 0-3 po raz drugi w ciągu trzech sezonów. Mariota wykorzystał grę podań, aby zbierać jardy w pierwszym inningu, potem Patterson odegrał dużą rolę w grze biegowej.