Podsumowanie „911”: Sezon 5 Odcinek 5 – Ujawniono lokalizację Maddie

Jakby Chimney omijanie miasta w poszukiwaniu Maddie nie było wystarczająco trudne, poniedziałkowy odcinek 9-1-1 To prawie kosztowało kolejnych 118 członków jej zespołu.

Kiedy jego prawdziwa rodzina znajdowała się w środku kryzysu, Buck skierował każdą uncję swojej energii na swoją pracującą rodzinę, ku rozczarowaniu biednego Raviego (Faca „Brubie”). Nic, co zrobił Ravi, nie było wystarczająco dobre, by usatysfakcjonować Bucka, że ​​mężczyzna musiał ukryć się pod biurkiem Bobby’ego tylko po to, by uciec przed przystojnym panowaniem terroru. Zajęło mu całą godzinę zdobycie pieczęci aprobaty Bucka z szybkim myśleniem o wybuchu laboratorium metamfetaminy w kaplicy pod domem opieki (tylko w tym programie!), po czym otrzymał złowieszcze „Jesteś gotowy” wiadomość.

Czy jesteś gotowy na to, o co prosisz? To skomplikowana odpowiedź, pochodząca z nieoczekiwanego listu przed kolacją: „Naprawdę uwielbiałem być częścią 118 przez ostatnie pięć lat” – powiedział Buck. „To miejsce i ty wiele dla mnie znaczysz, i dlatego, ze względu na wszystkich, zdecydowałem, że będę zaangażowany w przemianę”. (Uch, powiedz co teraz?) „Wiem, że zaszło wiele zmian, ale naprawdę uważam, że mój żółtodziob – Ravi – jest gotowy, aby zająć to miejsce”.

Prawda jest taka, że ​​Buck obwiniał się tylko za opuszczenie komina, doprowadzając w ten sposób remizę strażacką do chaosu. „Bez niego nic nie jest takie samo i wszystko wydaje się teraz zepsute i to moja wina”, powiedział, prawdopodobnie cytując słowa Evanescence. „Jestem powodem jego odejścia.” Wtedy wpadli strażacy Bucka, aby wyjaśnić, że wszyscy udzielili Chimneyowi swojego błogosławieństwa, zanim opuścił miasto. Hene nawet zgłosiła się na ochotnika, żeby z nim pojechać. Powiedzieli mu: „On wrócił, Buck – z Maddy”. – A kiedy to zrobi, będziesz tutaj, gdzie należysz.

READ  [PHOTOS] Obsada „Fresh Prince of Bel-Air” — wujek Phil, Carlton

Ale wciąż o tym mówimy, więc w chwili, gdy w końcu poczuł, że nie ma się o co martwić… po prostu otrzymał coś, o co mógł się martwić. Telefon od Maddie Buck i Taylora o północy wyrwał ich ze snu – i nie była szczęśliwa. „Dlaczego Chimney w Utah?” Zapytałem i podałem ogromną wskazówkę co do jego lokalizacji. Obiecała Buckowi, że jest bezpieczna, ale nalegała: „Nie jestem gotowa. Jeszcze nie”. Wtedy Buck usłyszał w tle znajome dzwonki, które doprowadziły go do własnego wniosku na temat zniknięcia siostry: „Myślę, że wiem, gdzie ona jest!”.

Warto również omówić…

* Po ataku Jeffreya, który wciąż sieje spustoszenie w rodzinie Granta, Athena naciskała na Harry’ego, aby powiedział o porwaniu w poniedziałek 9-1-1 – i nie podobało jej się to, co jej syn miał do powiedzenia. „Przeszedłem przez wszystko tylko przez was dwóch” – powiedział Michaelowi i Atenie. „Tato po prostu stój i pozwól, aby to się stało, a Jeffrey był tam tylko z twojego powodu. Ale byłeś zbyt zajęty byciem gliną, zbyt zajętym, żeby mnie chronić, to jest to, na czym ci zależy. Bycie gliną. Jeffrey miał rację co do ciebie – ty… jesteś złą mamą”. Bez zastanowienia Atena odpowiedziała na gniew syna, uderzając go – chwila, która wprawiła wszystkich w osłupienie, a przede wszystkim Harry’ego. Michael jest również zły na Atenę za jego fizyczny związek z ich synem, czego obiecali, że nigdy nie zrobią, przez co Atena czuje się, jakby Jeffrey w końcu wygrał.

* Claudette była cierniem w boku Mai w call center w tym tygodniu, odbierając jej telefony w kółko, nie dając Mai korzyści z wątpliwości. Kiedy May wykorzystuje własne doświadczenie, by połączyć się z osobą, która ma myśli samobójcze, Claudette prawie przerywa jej rozmowę za złamanie protokołu – dopóki nie zdaje sobie sprawy, że sympatyczne podejście May rzeczywiście pomogło uratować życie dziewczynce. Oficjalnie podnieśliśmy ich status związku do „Przyjaciół przyjaciół w pracy”.

READ  Podsumowanie The Conners: Sezon 4 Odcinek 4 – Ślub Dana i Louise

Jaka jest twoja reakcja na najnowsze opracowanie Maddie-Gate? Na kolejny odcinek mamy dwa tygodnie, więc śmiało i Wrzuć komentarz poniżej ze swoimi przemyśleniami na temat dotychczasowego sezonu.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top