Po tym, jak Ryan Seacrest z American Idol podzielił się awarią garderoby, która przerażała penisa, jego stylista skonfrontował się

W telewizji na żywo jest coś, co czyni ją o wiele bardziej niebezpieczną niż to, co zostało wcześniej nagrane, nawet jeśli chodzi o najbardziej wyćwiczone i dopracowane osobowości telewizyjne. na przykład, Amerykański idol Widziałem kilka dzikich rzeczy, które wydarzyły się w ciągu ostatnich dwóch dekad, od Zawodnicy nagle wycofują się z zawodów O uczucia, które nigdy się nie poprawiają. Ciężka seria muzyczna pobłogosławiła nas także nieplanowanymi awariami garderoby. Ostatnią ofiarą tego internetowego programu był długoletni gospodarz Ryan Seacrest, który wywołał na tyle duże zainteresowanie, że nawet o nim mówił jego stylista.

Pod koniec sezonu 20, 22 maja, Ryan Seacrest został poinformowany, że musi dokonać szybkiej zmiany podczas przerwy na reklamę w odniesieniu do swojej bielizny, ponieważ to, co miał na sobie (lub nie) było bardzo jasne. Widzowie też nie musieli być podekscytowani, aby zobaczyć, na czym polega problem. Seacrest podzielił się historią na Mieszkaj z Kelly i Ryanem! Po fakcie, mówienie rzeczy stało się szalone, gdy widzowie wyraźnie zerkali. W jego słowach:

Najwyraźniej Ameryka głosowała i powiedziała, że ​​w strzale była sekcja zwłok. Wybuchła panika i zmieniliśmy to.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top