Plotkara Reboot, sezon 2: Michelle Trachtenberg jako Georgina Sparks

Zauważono: Georgina Sparks, do której należy.

poprzedzającym PlotkaraSezon 2 (premiera zostanie ogłoszona), HBO Max zaostrza zbiorowy apetyt na fandom Wraz z powrotem kolejnej ukochanej postaci z oryginalnej serii – samej Diabelskiej Oblubienicy, Michael TrachtenbergGeorgina.

„Wystarczy tylko jedna iskra, aby rozpalić ogień…” zaczyna się nowy film udostępniony w środę na kanałach mediów społecznościowych programu. „I mam przeczucie, że to miasto zaraz spłonie”.

Chociaż HBO Max nie potwierdził oficjalnie wyboru Trachtenberga dla TVLine, serialowi sprzeciwił się Joshua Safran. ćwierkanie, „Kot uciekł z worka – dziękuję Jezu!” Więc wiesz, tak jest.

A Plotkara Z pewnością utorował drogę do powrotu Georginy. W pierwszym sezonie widzowie poznali jej syna Milo z dobrymi koneksjami, okazję, którą Safran określił jako „absolutnie smaczną i której nie można przegapić”.

„Pomyśleliśmy o kimś, kogo moglibyśmy sprowadzić, kto nie pobiłby historii” – powiedział Safran w tym czasie dla TVLine. „Zawsze miałem obsesję na punkcie Milo, będąc tam, kiedy go wynaleziono”. (Mello, którego Georgina pierwotnie próbowała przedstawić jako syna Dana Humphreya, urodził się w połowie oryginalnej serii.)

Co sądzisz o długo oczekiwanym przybyciu Georginy do nowego samochodu? Plotkara? Naciśnij PLAY w nowej promocji poniżej, a następnie Zostaw komentarz ze swoimi przemyśleniami.

READ  Gwiazda Kirsten Storms ujawniła w „Szpitalu Generalnym”, że przeszła operację mózgu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top