Płomienie tracą „kompas moralny” i kapitan Marka Giordano na rzecz Seattle Kraken w rozszerzeniu szkicu

Calgary – Long Flames powiedział w środę swojemu wieloletniemu kapitanowi.

Kapitan Calgary Flames, Mark Giordano, został wybrany przez Seattle Kraken w projekcie rozszerzenia, kończąc swoją karierę w Flames.

„Mówiłem przy niezliczonych okazjach, że przez długi czas był moralnym kompasem dla tego zespołu” – powiedział dyrektor generalny Flames, Brad Trilling, na konferencji prasowej w środę wieczorem.

„Jego postęp jest zamknięciem naprawdę ważnego rozdziału w tej serii”.

Trelling podziękował Giordano, jego żonie i dzieciom za ich wkład w zespół, Fundację Flames i miasto, ponieważ był osobą lubianą.

„To część trudnej strony hokejowego biznesu” – powiedział Treleving. „Życzę mu wszystkiego najlepszego – i tęsknimy za nim”.

Seattle ma dziś świetnego faceta”.

Wcześniej w środę, kierownik biura TSN w Calgary, Salim Nadim Valjee, powiedział w mediach społecznościowych w środę rano, że przeprowadzka zostanie ogłoszona, gdy rozpocznie się projekt, który rozpoczął się o 18:00 MT

Pożegnanie zespołu Flames i kilku członków zespołu Giordano Flames za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Obrońca 6-1, 201 funtów jest z Flames od 2005 roku. W 949 meczach strzelił 143 gole i 366 asyst za 509 punktów. W 2019 roku Giordano otrzymał nagrodę Norris dla najlepszego obrońcy w NHL.

READ  Maxi Clipper mówi Cowheyowi Leonardowi, aby zagrał po Dunku, że `` to musiał być błąd techniczny ''

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top