Pisanka Starfield upamiętnia pierwszego mężczyznę i kobietę w kosmosie

Pierwszy prawdziwy zwiastun Starfielda został wydany w czerwcu na Xbox Showcase i od tego czasu fani ślęczą nad materiałem, szukając jakichkolwiek wskazówek na temat RPG Bethesdy. Teraz fani odkryli jajko wielkanocne Starfield, które wydaje się specjalnie uhonorować pierwszego mężczyznę i kobietę w kosmosie.

Kilka ukrytych pisanek Starfield zostało już odkrytych przez fanów w materiałach z rozgrywki, takich jak możliwa wskazówka o dacie premiery, złowrogi sekret przypominający Dead Space, a nawet niesławna kanapka. Ludzie zauważyli nawet odniesienia do prawdziwych astronautów, takie jak Niektóre nazwy planet.

ale, Fani na Reddicie Wydaje się, że zauważył bardziej bezpośrednie pojawienie się szczególnie znanych astronautów wokół 6:39 w klipie z gry. Za osobą na pierwszym planie powyższego zdjęcia znajdują się dwa zdjęcia. Wygląda na to, że to słynne zdjęcia dwóch astronautów. Jurij Gagarinktóry został pierwszym człowiekiem w kosmosie w 1961 roku oraz Walentyna Tereshkovaktóra została pierwszą kobietą w kosmosie w 1963 roku.

Bezpośrednio przed zdjęciami znajduje się model statku kosmicznego Wostok, którym obaj astronauci lecieli w kosmos, co sugeruje, że to miejsce może znajdować się w jakimś muzeum kosmicznym. Nie dowiemy się tego na pewno przed premierą Starfield w 2023 roku, ale jesteśmy pewni, że w zwiastunach i zrzutach ekranu kryje się wiele tajemnic, które można w międzyczasie znaleźć.

Więcej najlepszych gier kosmicznych na PC znajdziesz pod tym linkiem.

READ  Aktualności | Rekiny prawie wyginęły 19 milionów lat temu: Badanie

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top