Pingwiny, Ulotki, Maple Leafs, Rangers

Niegdyś modelowa organizacja pod względem wydajności i głębi w bramkarzy, Pittsburgh Penguins podupadały od czasu odejścia trenera bramkarzy. Mike Ballis W 2017 r. jego następca, Mike Buckley Oglądałem jak młody początkujący Matt Murray i Tristan Garry Cierpiał zmagania i nie był w stanie naprawić statku. Pingwiny zdecydowały, że nadszedł czas na nowy głos, zwłaszcza po tym, jak do tej pory nie udało się w wolnej agencji dodać doświadczonego mentora mojemu sąsiadowi. Zespół ma ogłosić Buckley został zwolniony z obowiązków byłego bramkarza Pittsburgha Andy Chiyodo Został wyznaczony na jego następcę. Choć nowy na tym stanowisku, od 2018 roku współpracuje z organizacją w roli rozwojowej. Wcześniej pracował również jako trener bramkarzy w OHL i Canadian College. Chiodo był uważany za bardzo inteligentnego bramkarza podczas swoich dni gry i chciał wykorzystać swoją wiedzę o grze i wykorzystać ją do poprawy źle ustawionej siatki małych pingwinów.

  • W całym stanie Philadelphia Flyers wprowadziło kilka własnych nowych dodatków. drużyna ogłosić Dziesięć nowych nazwisk dołączyło do organizacji, pięć jest w działalności hokejowej, dwa do sztabu szkoleniowego Flyers, a trzy do sztabu szkoleniowego AHL Lehigh Valley Phantoms. Główny tytuł grupy to Veteran CEO Mike’a O’Connella , Mianowany Starszy Doradca Dyrektora Generalnego. Były dyrektor generalny Boston Bruins, najbardziej znany z bycia inżynierem Joe Thorntona Handel, O’Connell po cichu dokonał bardzo pozytywnej zmiany w Los Angeles Kings w ciągu ostatnich piętnastu lat, pełniąc różne role w skautingu i rozwoju graczy. O’Connell przyczynił się do zdobycia dwóch zwycięzców Pucharu Stanleya, a teraz pomógł sformułować i rozwinąć najlepszy potencjalny rurociąg w NHL. Wśród innych pracowników przydzielonych do front office jest Pro Scout Nicka Beverly’ego, Kto spędził ostatnie 16 lat z Nashville Predators i Boy Scouts? Matt Bardsley Były dyrektor generalny Kamloops Blazers firmy WHL. W Dolinie Lehigh zespół zatrudnił asystentów dla Ian LabrerrePersonel, były trener WHL Jason Smith Były trener ECHL Rileya Armstronga.
  • Podczas gdy New York Rangers stracili kilka wielkich nazwisk ze swoich biurek poza sezonem, ukradli sobie godne uwagi nazwisko. Toronto Sun Lance Horsesby Raporty Ann Toronto Maple Leafs Kierownik skautingu amatorów John Lilly Zdecydował się opuścić zespół, aby zostać menedżerem personalnym piłkarzy w Nowym Jorku. Lilly jest w Toronto od 2006 roku, w tym przez ostatnie trzy lata jako kapitan Amateur Scouts, a więc draftu Maple Leafs. Jego nowy tytuł oznacza większą odpowiedzialność z Rangersami, chociaż Lilly nadal będzie odpowiadać za zwiadowców-amatorów i będzie zarządzać rekrutacją. Maple Leafs nie wymienił zamiennika.
READ  NBA Playoffs 2021: Społeczność NBA reaguje na występ Kevina Duranta w Superstar Game 5 na Twitterze | NBA.com Kanada

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top