Pilne Blue Jays utrzymują przy życiu polowanie na playoffy, odpierając wilgi

Toronto – Kiedy Lourdes Grriel Jr. , rozumiejąc, co wydarzyło się w chwilach po tym, jak Randal Grichuk przypadkowo wspiął się na jego prawą rękę, leworęczne myśli Toronto Blue Jays natychmiast zwróciły się ku posezonowej misji klubu.

Zadawałem sobie pytanie: „Dlaczego teraz?” dlaczego teraz? „Nie sądziłem, że będzie tak źle, ale tak właśnie jest. Chcę, żeby play-offy były naprawdę złe. Dlatego widzisz mnie na boisku, próbującego zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc drużynie. Chcę wnieść swój wkład i pomóc drużynie dotrzeć do play-offów.

Kilka godzin później Blue Jays wykonali swoją część, aby utrzymać pościg przy życiu, wygrywając 6:4 nad Baltimore Orioles, prowadzony przez trzy trafienia, wynik RBI i bieg przez Cavana Biggeo, który był w składzie częściowo ze względu na Nieobecność Jouriel.

Steven Matz został wypchnięty na 7.1 rund, a Danny Janssen dostał niesamowitą ofensywę z dwusuwowym Homerem na drugim miejscu i czwartym miejscem w szóstym pomieszczeniu do oddychania, co było bardziej przydatne niż oczekiwano po tym, jak Orioles nagle zdobył cztery runy z ósmego .

Odzwierciedlając pilną potrzebę chwili, menedżer Charlie Montoyo nazwał Jordana Romano prowadzeniem u siebie 6:3 z dwoma i jedną ósmą, pozwalając Treyowi Manciniemu na single RBI przed ucieczką z korków. Następnie zamknął rzeczy w czystym dziewiątym miejscu na ryk tłumu 28.855 osób.

Blue Jays (89-71) muszą wygrać o jeden mecz więcej w ostatni weekend sezonu niż Boston Red Sox (89-70), którzy byli w Waszyngtonie, i Seattle Mariners (89-70), którzy są gospodarzami Anioły, aby wymusić przerwę Tie w poniedziałek.

„Zdecydowanie będziemy agresywni” – powiedział przed meczem Jansen, który dodał podwójne RBI i zdobył szóste miejsce. “Nie sądzę, abyśmy zmienili się zbytnio w stosunku do tego, co zrobiliśmy w zeszłym miesiącu. Wiara będzie naszą rotacją na starcie, naszym atakiem, naszym obrażaniem, będzie przekazywaniem pałki z jednego człowieka na drugiego i pozostanie w ataku ”.

READ  Norma Dumont pływa po Aspen Ladd podczas UFC Fight Night 195

Chęć Goriela do powrotu do ataku była widoczna, gdy we wtorek i środę powrócił do składu przeciwko New York Yankees po tym, jak przegrał trzy mecze po katastrofie z 23 września.

Jednak każdy zamach powodował palący ból wzdłuż dwóch szwów w środkowych knykciach prawego środkowego palca, a skóra w górnej jednej trzeciej części prawego palca wciąż odrastała. Nic dziwnego, że wyszedł 0 za 8, a następnie usiadł w czwartek, kiedy było mu zbyt ciężko wypaść z dobrego swingu na stole.

„Trudno mi było się opanować”, powiedział Gouriel, przemawiając przez tłumacza Hectora Lebruna, szacując, że jego huśtawka wynosi około 80 procent normy. “To mnie najbardziej niepokoi. Po prostu starałem się znaleźć dla niej najlepszy chwyt.”

Jego nieobecność w piątek otworzyła drzwi dla Biggio, który pozostał najlepszym wyborem dla pierwszej bazy, ponieważ Montoyo był zdeterminowany, aby powalić Vladimira Guerrero Jr. Podczas swojego pierwszego startu od 2 sierpnia Biggio wyglądał bardzo podobnie do siebie w 2020 roku, a przy braku produkcji Grechuka mógł zdobyć więcej lin w ciągu pozostałych dwóch dni.

Tymczasem Matz spokojnie zakończył solidny sezon, pozwalając na dwa przejazdy na oponach 7.1, sześciosuwowy i pięciosuwowy spacer. Skończyłby sezon zasadniczy z 3,82 ERA w 150,2 inningach w 29 startach, liczbach, które powinny wzbudzić zainteresowanie zawieszonym wolnym agentem podczas załamania.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top