Pikantny komentarz Kim Kardashian skierowany do swojego zespołu przed pierwszym spotkaniem z Petem Davidsonem od tygodni

Kim Kardashian i jej chłopak Pete Davidson Nadal dużo umawiają się na randki, ale ostatnio wydaje się, że ich zobowiązania zawodowe powstrzymują ich od spędzania ze sobą dużo czasu. Poprzedni Sobotnia noc na żywo Komik zaczął zrobić zdjęcie Zabiegi! w AustraliiPodobno para nie spotkała się od około czterech tygodni. Gwiazda reality show jest gotowa poradzić sobie z tą sytuacją, wsiadając do swojego prywatnego odrzutowca w drodze do Land Down Under na romantyczną zabawę z Davidsonem. Biorąc pod uwagę fakt, że minęła minuta, odkąd byli razem, wydaje się, że Kardashian ostrzegła swój personel w pikantnym komentarzu o tym, czego się spodziewać, kiedy tam dotrą.

Jasne, Kim Kardashian podróżuje z zespołem bez względu na to, dokąd się wybiera, ale szczególnie podczas tej podróży raczej nie będzie potrzebowała ich łask. Fundacja Skims powiedziała swoim towarzyszom podróży, że ona i Pete Davidson w dużej mierze planowali cieszyć się swoim towarzystwem prywatnie, według źródła. słońce. Wtajemniczony stwierdził:

Kim ma zostać z nim przez kilka dni. Powiedziała, że ​​zamierza zostać z Pete’em w jego pokoju w jego kurorcie, a ona niewiele robi! Powiedziała do zespołu razem z nią: „Nie oczekuj, że będziesz mnie dużo widzieć przez kilka dni!”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top