Pięć bramek i dwie czerwone kartki na łodzi. Pia Nona Legia w finale Pucharu Polski

Pierwszy mecz ligowy z aktualnym mistrzem i wicemistrzem Polski zakończył się w 82 minucie Najlepsza liga 1/8 w finale Puchar Polski. Znajduje się po lewej stronie pola karnego KS-u Arcadius, podając Lukinhasa, strzelił malarzowi w głowę Thomas Beckhardt. Najwyższy strzelec ligi pojawił się także na Pucharze Polski i obiecał Legia Warszawa Awans do ćwierćfinału.

Obejrzyj wideo
Legia jest tania na rynku transferowym. „Poczekaj z negocjacjami”

Legia walczyła w auto, choć większość pierwszej połowy nie dała rady. ŁKS dobrze rozpoczął mecz, ale mistrzowie Polski objęli prowadzenie w 14. minucie. Po pomyłce obrony gospodarzy, Rafael Lopez zagrał piłkę piętą, a Bardos pokonał Sliss Malarsa strzałem z dystansu. Legionista asystował również przy rykoszecie, gdy piłka odbiła się od Johna Sophoskiego po drodze.

“Dwa dni temu zastanawialiśmy się: co tu się dzieje?” Kovalsik w medalu Polek

Młody obrońca SKS został zrehabilitowany na krótko przed przerwą. Z jednego rogu do drugiego, w pasywnej pozycji bezpieczeństwa Prawa Sophoski strzelił piłkę tuż przy bramce. Chesapeake Mishnevich objął prowadzenie w 49. minucie po osobistej akcji Lukinhasa, który wszedł na boisko od początku drugiej połowy.

Męczeństwo Legii i awans do Pucharu Polski

Siedem minut później Piotr Janszkovic poprowadził kolejny remis. Młody napastnik ŁKS-u wykorzystał błąd Cesary Misty, który źle odbił się na strzale Brillo.

Piłkarze Chelsea trenują z dziećmiPiłkarz Chelsea wrócił po 983 dniach. Dramatyczne wyznanie. „Ważna jest tylko jedna rzecz”

O meczu zadecydowała bramka Beckarda, ale emocje nie skończyły się na zwycięstwie Czech. Chwilę później Legionnaire odleciał z boiska, by kopnąć Majeva Deprovsky’ego. Kiedy SKS w końcu wydawał się naciskać na Legię, Brillo spojrzał na czerwoną kartkę. Spinard został wyrzucony z boiska za bardzo ostry błąd Lukinhasy.

Legi został trzecim ćwierćfinalistą Pucharu Polski. Wcześniej Puszcza Niepołomicka i KrakwZostały odpowiednio usunięte Lecchi Gtask I Kraków.

READ  Piłka nożna: Bohaterowie Polski 2016 dążą do udanego Euro Swansong

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top