Picard Sezon 2 — TrekMovie.com

Brent Spiner zagrał dwie różne role w pierwszym sezonie Star Trek: Picard A Paramount+ potwierdził, że wrócił na drugi sezon. Aktor mówi teraz o tym, jak to jest ponownie spotkać się w jego domu następne pokolenie Współ-gwiazd, takich jak Sir Patrick Stewart i Jonathan Frakes.

Prządka: Piccard W „Dobrych rękach” z Jonathanem Frakesem

Podziękować Do plotek Johna de Lancy i Jonathana Frakes Wiemy, że Brent Spinner już kręcił Piccard Drugi sezon, w tym dwa odcinki, wyreżyserował Frakes. W rozmowie z miłośnicy showbiznesu, Spiner powiedział im, że został wyreżyserowany przez Frakesa na TNG, a ostatnio przez Piccard:

Jonathan naprawdę nauczył się swoich rzeczy. To dobre wyjście. Zawsze czuję, że jestem w dobrych rękach, kiedy wyprowadzam Jonathana. Właśnie skończyłem z nim odcinek i było świetnie! Oczywiście mamy skrót i wspaniale jest pracować z kimś tak bliskim. Teraz jest naprawdę uzdolniony i nie tylko ja mówię to o moim chłopaku; Myślę, że jeśli zapytasz kogokolwiek na planie – jakiegokolwiek członka ekipy lub innego aktora – wszyscy są szczęśliwi mogąc pracować z Jonathanem. Zdecydowanie mój ulubiony TNG Dyrektor.

Jonathan Frakes w pierwszym sezonie reżyserii Piccard

Spiner opowiadał też o drużynie TNG i po raz kolejny grał w grupie Piccard:

Naprawdę łączy nas wyjątkowa więź. Pracowaliśmy 16 godzin dziennie w grupach bez okien. Mogliśmy naprawdę zwariować. Myślę, że zamiast tego wybraliśmy dobrą zabawę. Naprawdę. Śmialiśmy się cały dzień każdego dnia. Tu i ówdzie zdarzały się drażliwe chwile, ale tak naprawdę nie było ich wiele. To koleżeństwo przetrwało. To naprawdę minęło. Jesteśmy teraz bliżej niż kiedykolwiek – jeśli nie bardziej. Nadal spotykamy się na kolacji. Nadal rozmawiam co tydzień z jednym lub kilkoma członkami obsady… tak się składa, że ​​znowu pracujemy razem, co jest świetne.

Brent Spiner jako Alton Soong w “Et in Arcadia Ego, część 2”

Nasz ostatnie Piccard Aktualizacja Wyjaśnił, że Spiner prawdopodobnie zagra dr. Altan Inigo Soong ponownie w drugim sezonie Pikarda. W nowym wywiadzie opowiedział o swojej decyzji o ponownym odegraniu roli Daty w pierwszym sezonie po tym, jak powiedział, że nie zagra jeszcze tej roli. Star Trek Nemezis:

Wzruszył mnie fakt, że myślałem, że to niesamowita grupa ludzi piszących serial. W rzeczywistości to, co robiłem, było pięknie napisane. Zasadniczo w pierwszym odcinku trochę puściłem oko. W ostatnim odcinku była niesamowita scena Michaela Chabona, którą uważałem za niesamowitą, więc dlaczego nie? Od czasu do czasu zmieniamy zdanie. Chciałbym nauczyć się lekcji od Seana Connery’ego, który powiedział: „Nigdy nie mów nigdy”.

Spinner mówił także o swoim dziedzictwie aktorskim i bliskim związku z rolą:

Bardzo lubię dane. Bardzo się cieszę, że zagrałem tę rolę. Dało mi – i nadal daje – wiele możliwości i wiele wyzwań, ale wolałbym, gdybym miał wybór, pamiętać Brenta Spinera. Tylko dlatego, że tym właśnie jestem. Dane – wiem, że trudno je zebrać – to postać fikcyjna. A ja, wierzcie lub nie, jestem prawdziwą osobą. Z czasem spędzonym na danych spędziłem dużo czasu tak jak ja. To moja preferencja.

Sir Patrick Stewart jako Jean-Luc Picard i Brent Spiner w “Et in Arcadia Ego, część 2”

Star Trek: Picard Drugi sezon nadejdzie w 2022 roku.

READ  Kobieca głowa uszkodzona podczas Furiosa Stunt, fani zebrali 70 000 $ na operację

Znajdź więcej Aktualności i analizy na Star Trek: Picard.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top