[PHOTOS] Obsada „Fresh Prince of Bel-Air” — wujek Phil, Carlton

Przygotuj się na spotkanie z ciocią Viv #3!

Peacock ujawnił we wtorek pełną obsadę Bel Air, wyczekiwany dramatyczny restart ukochanego sitcomu z lat 90. Nowy książę Bel Air. W skład zespołu wchodzi Adrian Holmes (Strzałka, 19-2(jako Philip Banks, Cassandra Freeman)Wróg jest w środku(jako Vivian Banks, Oli Shulotan jako Carlton Banks, Coco Jones)powodzenia Charlie) jako Hilary Banks i Akira Akbar (Kapitan Marvel) jako Ashley Banks.

Dodatkowo Jimmy Akingbula (Miasto Holby(jako Jeffrey, podczas gdy Jordan L. Jones)Rel) Będziesz grał jako BFF Jazz, który jest często rzucany.

Chociaż w zasięgu wzroku nie było Małego Nicky’ego, ponowne uruchomienie trwało i Simone Joy Jones (krzesło) jako Lisa – która została przedstawiona w oryginalnej serii w sezonie 5 jako dziewczyna Willa i ewentualna panna młoda (chociaż ostatecznie odwołali ślub).

Osadzone we współczesnej Ameryce, Bel Air Jest to godzinny serial analogowy serialu komediowego z lat 90. Nowy książę Bel Air co jest zgodne z pierwotnym założeniem: zawiła podróż Willa z ulic Zachodniej Filadelfii do otoczonych murem rezydencji Bel Air” brzmi oficjalny slogan programu. „Z nową wizją, Bel Air Zagłębi się głębiej w nieodłączne zmagania, uczucia i uprzedzenia, których nie można było w pełni zbadać w formie 30-minutowego serialu komediowego, jednocześnie zapewniając ostentację i ukłon w stronę oryginalnego serialu.

Serial, który miał już popyt na dwa sezony, został zainspirowany promocją scenarzysty i reżysera Morgana Coopera z 2019 roku, która stała się wystarczająco popularna, aby zwrócić uwagę Willa Smitha. TJ Brady i Rashid Newson będą gwiazdami serialu i produkcją wykonawczą obok Smith, Terence Carter, James Lasseter, Miguel Melendez, Malcolm Spellman, Quincy Jones, Benny Medina, Andy i Susan Burwitz oraz reżyser/współscenarzysta Bednarz.

Przewiń w dół, aby zobaczyć nową obsadę wraz z ich odpowiednikami w sitcomie, a następnie dodaj komentarze swoimi reakcjami na zestaw.

READ  W pełni zaszczepiona i chora na COVID-19, Melissa Joan Hart ostrzega innych, aby „byli czujni”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top