Phoebe Bridgers i Paul Mescal są zaręczeni

Phoebe Bridgers i Paul Mescal są zaręczeni

Rozmawiając z Stróż O swojej decyzji o opuszczeniu mediów społecznościowych Paul powiedział: „Nie sądzę, aby ludzie mogli cię widzieć, dosłownie. wysiąść. Za 10 lat mogę żałować tego dnia”. Pozbyłem się moich mediów społecznościowych, ale spójrz, tak właśnie jest”.

Następnie Guardian zauważył, że Paul i Phoebe wysłali do siebie wiele słodkich wiadomości w mediach społecznościowych – i że para jest teraz zaręczona.

Ta dwójka po raz pierwszy nawiązała ze sobą publiczną interakcję w 2020 roku, kiedy muzyk zaadoptował swoją miłość do programu telewizyjnego Zwykli ludzie Na Twitterze, na który odpowiedział sam Paul:


Twitter: @mescal_paul

Para została przedstawicielem czerwonego dywanu i Instagrama w 2021 roku, ale generalnie trzymali swój związek poza zasięgiem opinii publicznej.

Jednak Paul pojawił się w kilku teledyskach Phoebe. Więc to Potwierdzony że jej piosenka „Sidelines” była częściowo o nim na początku tego roku. Powiedziała: „Pisanie o moim związku z po prostu dobrym gównem, ponieważ to wszystko, co czuję, jest trudne”. Stróż. „Ale to ułatwia, kiedy rzeczywiście masz takie uczucia”.

Gratulacje dla szczęśliwej pary!

READ  Dopiero trzeci sezon zabijania będzie bardziej teatralny

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *