Philadelphia Phillies zdobywają Mistrzostwa Świata – prowadzone przez Kanadyjczyka

Bryce Harper uderzył w swój piąty dom po sezonie, wybuch, który trwał dwa razy w ósmej rundzie, która zmieniła Citizens Bank Park w szalony dom, a 330 milionów dolarów pojechało Philadelphia Phillies do San Diego Padres 4-3 w niedzielę i do mistrzostwa świata po raz pierwszy od 2009 roku.

Rhys Hoskins uderzył również Homera w dwóch etapach, aby wywołać nieoczekiwany bieg Filadelfii do proporczyka National League i kulę w jej pierwszym mistrzostwie świata od 2008 roku.

Harper osiągnął monumentalny wyczyn, bardzo łatwo trafiając w baseballowe występy po sezonie i z łatwością zdobył największy hit w swojej czteroletniej karierze w Phillies.

JT Realmuto rozpoczął połowę z samotnym, lojalnym Robertem Suarezem i Harperem, którzy ustawili się 2-2, 98 mph nurka na przeciwległym polu na lewej ławce, gdy kolejny tłum 45 485 fanów wstrząsnął boiskiem.

„Wiedziałem, że przyjedzie ze swoim grzejnikiem”, powiedział dwukrotnie zasłużony NL MVP podczas wywiadu telewizyjnego. „Po prostu próbowałem zrobić najlepszy możliwy zamach i udało mi się go uszkodzić”.

Huśtawka w lewo Harpera była połączona z leworęcznym Padresem, który pod względem ocieplenia był podobny do Josha Hadera, ale go nie podkręcił.

Łagodziciel Philliesa Davida Robertsona został wycofany po tym, jak jedna para szła o dziewiątej. Ranger Suarez zadebiutował komfortowo w sezonie, przeszedł na emeryturę Trent Gresham w uderzeniu pioruna i zabrał Austina Nolę – brata asa Philsa Aarona Noli – na rutynową wycieczkę, aby wykończyć go w celu ratowania uścisku.

Harper, który w zeszłym tygodniu skończył 30 lat, osiągnął 439 (18 za 41) z sześcioma parami, pięcioma graczami, 11 RBI i 10 runami w swoich 11 meczach po sezonie. Trafił 10 z rzędu i dotarł do bazy na 11 z rzędu.

A przerażający wyznaczony napastnik może utrzymać te passy przy życiu, gdy zagra w swoich pierwszych mistrzostwach świata.

READ  Chiny odrzucają bojkot Igrzysk Olimpijskich przez Kanadę i Wielką Brytanię jako „farsę”

– Do pewnego stopnia jest pomijany ze względu na swoją tożsamość i gwiazdorską moc – powiedział przed meczem trener Phillies Rob Thompson. „To wielki gwiazdor. Nie mogę o tym wystarczająco dużo powiedzieć”.

Thompson z Sarni w prowincji Ontario poprowadził Filadelfię do rekordu 65-46 w sezonie zasadniczym po tym, jak w czerwcu przejął Joe Girardi, dzięki czemu klub znalazł się na pierwszym boisku od 2011 roku.

59-latek jest pierwszym trenerem urodzonym w Kanadzie, który prowadzi drużynę MLB poza sezonem.

Thompson jest pierwszym pełnoetatowym kanadyjskim menedżerem od czasu, gdy George Gibson kierował z London, Ont. Pittsburgh Pirates w 1934 roku. Arthur Irwin z Toronto, który zarządzał pięcioma zespołami w latach 1889-1899, jest jedynym innym Kanadyjczykiem, który pracował na pełny etat. Kierownictwo.

Thompson był trenerem Phillies na ławce od 2018 roku, zanim został awansowany na tymczasowego menedżera 3 czerwca.

Philly, przygotuj się.

Harper i Hoskins & Crew zbliżają się do najbardziej nieprawdopodobnego turnieju na świecie.

Houston prowadził 3-0 nad New York Yankees na ALCS. Gra 4 trwa w Nowym Jorku. Fall Classic rozpocznie się w piątek wieczorem w domu Mistrza AL.

Philadelphia zajęła trzecie miejsce w NL East z wynikiem 87:75, pełne 14 meczów za 101 zwycięstwami Atlanty w tym sezonie i była ostatnim dużym klubem, który dotarł do 12.

Po zwycięstwie 2:0 z mistrzem NL Central St. Louis w nowo utworzonym Wild Card Tour MLB, Phillies potrzebowały zaledwie czterech gier, aby znokautować mistrza świata Atlantę.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top