Phil Spencer: Wyłączność Xbox One Elder Scrolls 6 nie ma na celu „karania” innych platform

The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch (Zdjęcie: Nintendo)

Bethesda, jak być może pamiętasz, była Został oficjalnie przejęty przez Microsoft na początku tego roku na 7,5 miliarda dolarów. To naturalnie wzbudziło wiele obaw dotyczących przyszłości gier Bethesdy w przeciwnym razie platformy, takie jak systemy Nintendo.

Chociaż wcześniej słyszeliśmy, jak będą wyglądały przyszłe tytuły Bethesdy Gdzie jest przepustka do gry, więc „Niektóre” nowe tytuły Bethesdy Prawdopodobnie wyłączność na Xbox i PC, w nowym wywiadzie dla GQ poświęconym 20. rocznicy Xbox, ponownie pojawiają się pytania o możliwą wyjątkowość The Elder Scrolls 6.

Wydaje się, że szef Xbox, Phil Spencer, potwierdził tę prywatność (ponownie) – wyjaśniając, że nie chodziło o „karanie” innych platform. Bardziej chodzi o wprowadzenie „pełnego pakietu” – z usługami takimi jak Game Pass i Live, które wydają się możliwe tylko na Xboksie.

„Nie chodzi o karanie jakiejkolwiek innej platformy, ponieważ zasadniczo uważam, że wszystkie platformy mogą nadal się rozwijać. Ale aby być na Xbox, chcę, abyśmy mogli przynieść pełny pakiet tego, co mamy. I to będzie prawda, kiedy pomyślę o tym. Szóste rękopisy szejka. To będzie prawda, gdy pomyślę o którymkolwiek z naszych przywilejów.

Wersje Future Elder Scrolls na inne platformy (takie jak konsole Nintendo) nie prezentują się w tej chwili zbyt dobrze. Ale hej, przynajmniej tam dotarliśmy The Elder Scrolls V: Skyrim – Nawet jeśli przegapimy Zawartość z ostatniej rocznicy. Rocznicowa edycja programu ID, trzęsienie ziemi, było najnowszym wydaniem opublikowanym przez Bethesdę na Nintendo Hybrid System.

Co myślisz o tworzeniu przez Microsoft przyszłych wpisów do Elder Scrolls wyłącznie na Xbox i PC? Zostaw swoje myśli poniżej.

READ  BioWare mówi, że Dragon Age 4 będzie „skoncentrowany na jednym graczu”

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top