PH zagrał do odważnego remisu 2-2 z Polską w wadze ciężkiej w 7 rundzie Światowej Olimpiady Szachowej – Manila Bulletin.

PH zremisował 2-2 z Polską w wadze ciężkiej w 7 rundzie Światowej Olimpiady Szachowej

GM Mark Paragwaj

Arcymistrz Mark Paragwaj odniósł ogromne zwycięstwo nad światową szachową wagą ciężką Janem-Kristofem Dudą, gdy Filipiny zremisowały 2-2 z piątą Polską w siódmej rundzie 44. Światowej Olimpiady Szachowej w Chennai w Indiach w piątek.

Nowojorski Paragwaj zadziwił obrońcę tytułu mistrza świata i numer osiemnasty na świecie Dudę w 36 ruchach, aby zdobyć upragniony tytuł z Filipin.

Ogromne zwycięstwo i remis 39 ruchów GM Banjo Barcenilli z GM Kacperem Piorunem pomogły Filipinom w drugiej grupie z GM Kacperem Piorunem w walce angielskiej i 14 miejscu w 18-narodowej walce z 10 punktami każdy.

Odrobiło stratę 1,5-0,5 po tym, jak GM Darwin Lelo przegrał z GM Mateuszem Bartelem na pokładzie czwartego i zremisował z GM Johnem Paulem Gomezem i GM Wojciechem Morandą.

Filipiński zespół Bank Group uciekł z remisem 2,5-1,5 w piątej rundzie we wtorek, 2,5-1,5 przez Philippine Sports Commission. Następna runda była na korzyść Izraelczyków.

Ale to było ogromne i pamiętne zwycięstwo po tym, jak kraj gościł drużynę, która miała średnio 2654 w porównaniu do normy 2451.

Filipiny z 52. miejsca będą mieć nadzieję na kontynuację zwycięskiej passy, ​​gdy będą walczyć w 25. miejscu.Cz Wybierz Grecję w ósmej rundzie w sobotę w tym 11-rundowym wydarzeniu, które odbywa się co dwa lata.

W międzyczasie Filipiny pokonały Boliwijczyków 3,5-1,5, by z dużą grupą z dziewięcioma punktami przedostać się do pierwszej trzydziestki.

WGM Janelle Mae Frayna i WIM Marie Antoinette San Diego i Kylan Joy Mortido odnieśli zwycięstwa w jednym, trzech i czterech, podczas gdy WIM John Jodylin Fronda podzielił punkt z WFM Marią Eugenią Ramirez.

Grają ze Słoweńcami w ósmej rundzie.

Zapisz się na codzienny newsletter

READ  Polska zastrajkowała późno, aby uzupełnić doskonały rekord Anglii

Kliknij tutaj aby się zarejestrować

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top