Pena kończy serię akcji ratunkowych Romano z Homerem w dodatkach, Astros pokonał Blue Jays

HOUSTON (AFP) – Rookie Jeremy Pena uderzył Homera o dwa w 10. inningu, aby podnieść Houston Astros do wygranej 8-7 z Toronto Blue Jays Sunday i uniknąć zamiatania.

Astros zrezygnowali z czterech meczów i zakończyli zwycięską passę Toronto.

Kyle Tucker był drugi jako auto sprinter z jednym, kiedy Pena sprawdził blisko Jordana Romano (1:0), aby uzyskać przewagę w środku pola. Romano wykorzystał 31 kolejnych szans na obron.

Pena, który po odejściu Carlosa Correi przejął w tym sezonie drużynę Astros, rozegrał swój trzeci mecz u siebie w tym roku.

Beau Pechet rozpoczął 10. wyścig w Toronto na drugim miejscu, zanim Brian Abreu (1:0) wyprzedził Vladimira Guerrero. Był jeden na pół, gdy Lourdes Grriel Jr. podwoił się. W lewym rogu pola, aby uzyskać wynik 7-6.

Michael Brantley uderzył Homera z dwóch biegów, aby pomóc Astrosowi uratować rekord 2-4 w ich pierwszym domu w sezonie.

Zach Collins pokonał Homera z trzech przejazdów w szóstym miejscu, a Goriel dodał solo u siebie w Toronto.

Blue Jays mieli ósme miejsce w tie-breaku, gdzie zdobyli pierwsze i drugie miejsce bez żadnych wygranych. Undertaker Rafael Monteiro uderzył w kolejnych dwóch uderzających, zanim Matt Chapman uderzył w uderzającego, który Pena błędnie rozegrał za faul z obciążeniem podstawowym.

Montero wciąż zdołał uciec z tłumu, gdy wycofał się Rimmel Tapia.

Astros również przegapił szansę na ósme miejsce. Brantley podwoił się z jednym wypadnięciem na piłkę, która potoczyła się obok Gurriela w lewym polu, gdy poślizgnął się, próbując złapać piłkę. Ale Goriel gonił piłkę i rzucił Brantleya, próbując wydłużyć uderzenie.

Santiago Espinal strzelił dublet RBI, co dało Toronto 6-5 na siódmym miejscu.

Yuli Gouriel podwoił się, aby rozpocząć siódme miejsce dla Houston, zanim awansował na trzecie miejsce na dzikim terenie. Następnie Aledmys Diaz ustawił jednego na płytkim lewym polu, aby zdobyć Gurriela i związać go 6-6.

READ  Lavrinier i Zipanegad prowadzą Rangersów do zwycięstwa nad stolicami

Astros wzrósł o 3, z dwoma zwycięstwami w szóstym secie Collins zwolnił Homera z miejsc na prawym polu obok Luisa Garcii, aby związać go z 5 all-in.

Garcia oddał pięć uderzeń i pięć na sześć uderzeń w sześciu inningach.

Yossi Kikuchi zrezygnował z trzech ciosów i czterech biegów – zdobył dwa – pięcioma chodami w 3 i 2/3 biegów.

Astros objął wczesne prowadzenie po błędzie Bichette, który pomógł im zdobyć dwa punkty na sekundę.

Toronto nie miało pierwszego zawodnika, dopóki George Springer nie podwoił się, by wystartować na czwartym miejscu, zanim awansował na trzecie miejsce w parterze przez Bichette. Blue Jays zmniejszyli prowadzenie do 1, gdy Springer zjechał na bazę domową tuż przed znakiem na przelocie Guerrero.

W czwartej grze był jeden i jeden, kiedy dwukrotny strzał Brantleya w prawy róg zwiększył prowadzenie do 4-1 i pogonił Kikuchiego.

Lourdes Gurriel wysłał pierwszy rzut Garcii w piątym meczu na miejsca po lewej stronie, aby zmniejszyć różnicę do 4-2.

Yuli Gouriel podwoił piątą bramkę i strzelił gola później, gdy Pena sięgnął po faul pierwszego bazowego gracza Kavana Biggio.

pokój powozowy

Gwiazdy: 2B Jose Altuve (naprężenie lewego ścięgna podkolanowego) poprawiający menedżera Dusty Baker powiedział, że oczekuje się, że uderzy w klatkę w niedzielę i może trafić na kort w poniedziałek. …bliżej Ryan Presley (kolano) dobrze wyglądał w niedzielnym treningu odbijania na żywo i mógł zostać aktywowany już w przyszłym tygodniu.

Następna

Blue Jays: Toronto wraca do domu, aby w poniedziałek wieczorem rozpocząć serię trzech meczów z Bostonem, kiedy Jose Berrios (1:0, 6.35 ERA) zmierzy się z Red Sox RHB Nathanem Evaldim (1:0, 3.68).

Astros: Houston rozpoczyna serię czterech meczów w Teksasie w poniedziałek, kiedy lewy obrońca Frumber Valdez (1-1, 4,59) przeciwstawia się RHB Dunning (0-1, 5,68).

READ  Locatelli błyszczy, gdy Włochy wygrywają 1/8 finału Euro 2020

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top