Pasażerowie powinni sprawdzić odwołania promów z powodu problemów kadrowych: BC Ferries – Wiadomości BC

anuluj BC . zwroty

Prasa kanadyjska – | Historia: 357188

Rzecznik prasowy BC Ferries zachęca pasażerów do sprawdzania online pod kątem ewentualnych zakłóceń w świadczeniu usług przed udaniem się do terminalu.

Dan McIntosh mówi, że kilka czynników może prowadzić do odwołań żeglugi na niektórych trasach, w tym pracowników zaciągających się na COVID-19, sezonowe przeziębienie i grypę lub silne zimowe sztormy.

Cztery wczorajsze rejsy na pokładzie Queen of Cowichan pomiędzy Horseshoe Bay i Nanaimo zostały odwołane z powodu problemów kadrowych.

Macintosh twierdzi, że niektóre rejsy mogą nadal działać, nawet gdy są obsadzone, ale to zależy od tego, czy jest to kapitan, inżynierowie czy kucharz.

Mówi, że mniej personelu kuchennego może oznaczać mniej obsługi w stołówce, ale prom nie mógł pływać bez kluczowego personelu.

McIntosh mówi, że BC Ferries ma plany awaryjne na żądanie regionalnego urzędnika ds. Zdrowia, aby poradzić sobie ze zwiększoną absencją, gdy wariant Omicron ogarnia hrabstwo, i obejmuje szkolenie personelu do innych obowiązków lub rozmieszczenie ich w różnych lokalizacjach.

„Wystarczy, że kilka osób zachoruje, w zależności od roli, jaką odgrywają na promach, i nagle to zwiększa twój harmonogram w sposób, który widzieliśmy. I możemy powiedzieć, anegdotycznie, że z powodu COVID wiemy, że ma to wpływ na naszych pracowników”.

Mówi, że powiadomienia o usługach są publikowane online tak szybko, jak to możliwe, gdy nie płyną zgodnie z planem, ponieważ tak wielu klientów korzysta z usługi, aby dostać się do pracy, szkoły i na wizyty lekarskie.

Podróżni mogą sprawdzić stronę internetową BC Ferries pod kątem odwołań przed udaniem się na stację lub zapisać się na powiadomienia wysyłane na ich urządzenie mobilne.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top