Pasażer wyskakuje z taksówki na lotnisku w Phoenix

Phoenix (AFP) – pasażer przylatującego lotu linii Southwest Airlines jedzie główną trasą taksówki w Phoenix Lotnisko Drzwi do kuchni otworzyły się, podskoczyły i pobiegły do Lotnisko W sobotę władze poinformowały w remizie strażackiej, w której się zabarykadował.

Tożsamość mężczyzny nie została od razu ujawniona i nie było od razu jasne, dlaczego skoczył z lotu 4236 po przybyciu niebo Port międzynarodowy Lotnisko Z Colorado Springs, Kolorado, około 8 rano w sobotę.

Po tym, jak mężczyzna „wyszedł z samolotu”, kapitan samolotu zgłosił to do wieży kontrolnej, aby lokalne władze mogły zareagować na sytuację, powiedział w e-mailu Dan Landson, rzecznik Southwest. Landson powiedział, że samolot wraz z załogą i pozostałymi pasażerami skierował się do wyznaczonej bramki.

Tymczasem 30-latek wszedł do remizy, wszedł do pokoju w akademiku i zamknął się w środku, powiedział w e-mailu kapitan straży pożarnej Todd Keeler, rzecznik straży pożarnej w Phoenix.

Po kilku minutach, jak powiedział Keeler, strażacy byli w stanie przekonać mężczyznę do otwarcia drzwi, a następnie został zbadany i wyleczony z powodu kontuzji podudzia i przewieziony do szpitala.

Departament Policji w Phoenix powiedział w e-mailu, że prowadzi śledztwo w sprawie incydentu i nie dostarczył żadnych dodatkowych informacji na temat incydentu, w tym stanu mężczyzny.

Wypadek nie był opóźniony Lotnisko operacje, niebo Port Rzeczniczka Julie Rodriguez powiedziała.

Rzecznik FAA skierował dochodzenie do władz lokalnych.

READ  Zwolnienia pracowników technicznych i poszkodowanych

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top