Paris Hilton hm! Gwiazda wyjawiła, że ​​ona i jej mąż Carter Rheum powitali na świecie chłopca

Zaręczyny Paris Hilton ze swoim chłopakiem, Carterem Reumem, w sobotę, 13 lutego 2021 r

Dzięki uprzejmości Paris Hilton

Paris Hilton Rok 2023 rozpoczynamy nowym tytułem – Mamo!

Bizneswoman i osobowość medialna 41 i jej mąż Carter Reum Niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, syna, za pośrednictwem surogatki, ludzie mogą potwierdzić.

„Bycie matką zawsze było moim marzeniem i jestem bardzo szczęśliwa, że ​​Carter i ja się odnaleźliśmy” – mówi nowa mama WYŁĄCZNIE LUDZIOM. „Jesteśmy bardzo podekscytowani założeniem naszej rodziny, a nasze serca pękają z miłości do naszego małego chłopca”.

Hilton opublikowała ekscytujące wieści na Instagramie we wtorek, przedstawiając zbliżenie dziecka ściskającego kciuk. „Jesteś już kochany nie do opisania 💙” – napisała.

Hilton już wcześniej otwarcie o tym mówił Chęć zostania rodzicem Wraz z Reemem, 41.

Podczas grudniowego wywiadu dla LUDZI przeprowadził Pośpiech miłości Założycielka zapachu Omów plan pary dotyczący posiadania dziecka po, po Para zawiązała węzeł Pod koniec zeszłego roku doniesiono, że ona i Reem rozpoczęły proces zapłodnienia in vitro (IVF) w szczytowym okresie ciąży. COVID-19 pandemia.

„Zaczęliśmy chodzić i robić to przez kilka miesięcy, ponieważ świat był zablokowany” – powiedziała PEOPLE. „Wiedzieliśmy, że chcemy założyć rodzinę, a ja pomyślałem:„ To idealny moment ”. Zwykle jestem w samolocie przez 250 dni w roku i przygotujmy wszystkie jajka w magazynie, „a mamy ich mnóstwo czekających”.

Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn od People Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych plotek o celebrytach po fascynujące historie o ludziach.

Parysa Cartera

Parysa Cartera

Dzięki uprzejmości Paris Hilton

Powiązany: Paris Hilton opowiada o swojej drodze do zapłodnienia in vitro i mówi, że podczas pandemii „zaopatrzyła się i przygotowała komórki jajowe”.

READ  Film o wielorybach: Brendan Fraser otrzymuje wielkie brawa po premierze Darrena Aronofsky'ego

Hiltona i Rema Zaręczyłem się w lutym 2021 Po ponad roku randkowania i zawiązania węzła Trzydniowe wesele W listopadzie tamtego roku. Wieloletni przyjaciel rodziny Hilton, pochodzący z Chicago Reum, jest autorem i przedsiębiorcą, który założył firmę venture capital M13.

„Miałam wyjątkową okazję poznawania prawdziwego Paryża na co dzień, tylko we dwoje przez ostatnie 15 miesięcy, i nie mogłabym być bardziej podekscytowana i szczęśliwa, że ​​mam ją jako moją przyszłą żonę i partnerkę. ”, powiedział Ryom w lutym 2021 r. „Lśni swoją dobrocią, etyką pracy, autentycznością i głosem.” w czynieniu świata lepszym miejscem, a ty poradzisz sobie równie dobrze jako przyszła matka i żona.

w Odcinek kwietnia od Nikki I Brie Bella’s Podcast BellasaHilton omówiła podekscytowanie, jakie ona i Ryom przeżywali w związku z powiększeniem rodziny.

Powiązane wideo: Paris Hilton mówi, że „bardziej interesują ją dzieci niż bycie miliarderem”.

„Uwielbiam być mężatką”, powiedziała Hilton o Reum. „Czuję, że w końcu znalazłam idealnego partnera i czuję się bezpieczna”. „W końcu mam własny dom i nie mogę się doczekać założenia rodziny i posiadania dzieci”.

Wyjaśniając, że ona i Rome „rozmawiali o dzieciach od samego początku – od pierwszej pary, czyli od miesięcy spotykania się”, Hilton powiedział, że para „chciałaby mieć bliźniaki”.

„Myślę, że to byłoby niesamowite” – dodała piosenkarka „Stars Are Blind”, zanim zasugerowała, że ​​w sumie chciałaby mieć „troje lub czworo” dzieci.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top