Para Finn Harps Alex Cullen i Chet McGrath pomagają irlandzkim U-15 wygrać w Polsce

Alex Cullen i Chet McGrath z Finn Harps odegrali swoją rolę w meczu reprezentacji Irlandii mężczyzn U-15 z wysokim wynikiem, wygrywając 1:0 z Polską w Bobbymost.

Cullen jest uczniem Loreto Milford i Carrick Upper z Carrickard, a także gra w klubie Downings GAA, podczas gdy McGrath pochodzi z Achyran w hrabstwie Tyrone.

Bramka Jadena Umeya w drugiej połowie pomogła Irlandii odbić się po porażce w rzutach karnych 3:2 z tym samym przeciwnikiem we wtorek po remisie 0:0.

Irlandia miała świetną okazję w 27. minucie, kiedy Lee wyrwał się i wybił ambitny strzał, który trafił w słupek i wybił piłkę. Polska wyglądała najbardziej groźnie, ale Luke Cullen nie miał problemów z irlandzkim golem ze wszystkich swoich szans, gdy polska obrona oparła się atakowi.

W drugiej połowie gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli, a Antoni Ugroński dwukrotnie w ciągu minuty zbliżył się do siebie. Najpierw chybił celu po znalezieniu się w przestrzeni w polu karnym, a minutę później uderzył w stolarkę.

Jednak Irlandia nie musiała długo czekać na przełom, kiedy Ramon Martos z Almerii zgrabnie wszedł na ścieżkę Umeya z Cork City.

Polska nie stwarzała żadnych szans, ponieważ Irlandia cieszyła się komfortową wygraną i wyjazdem z czystym kontem.

Polska: Blocki, Kędziora, Cegliński, Leniart, Pieczka, Baj, Korzeniowski, Uchroński, Bartowiak, Tarkowski, Baczewski. Subskrybenci: Zieliński, Fox, Malotta, Ruskiewicz, Sianyewski, Dutek, Vegrzyn, Levy, Nowicki.
Republika Irlandii: L Cullen, Costello, McGrath, Doyle (Noonan, 62), A Cullen (Stewart, 62), McCourt (Binneran, 40), McEvoy (Oladidi, 41), Devlin (Ume, 41), Ogbonna (Solange, 41), Lee (C), Hayes (McDonnell, 41)
Sędzia: Dariusz Gęsior (Polska)

READ  „Polska nie przyjmie migranta w ramach unijnego programu relokacji” – mówi Tusk