Para Finn Harps Alex Cullen i Chet McGrath pomagają irlandzkim U-15 wygrać w Polsce

Alex Cullen i Chet McGrath z Finn Harps odegrali swoją rolę w meczu reprezentacji Irlandii mężczyzn U-15 z wysokim wynikiem, wygrywając 1:0 z Polską w Bobbymost.

Cullen jest uczniem Loreto Milford i Carrick Upper z Carrickard, a także gra w klubie Downings GAA, podczas gdy McGrath pochodzi z Achyran w hrabstwie Tyrone.

Bramka Jadena Umeya w drugiej połowie pomogła Irlandii odbić się po porażce w rzutach karnych 3:2 z tym samym przeciwnikiem we wtorek po remisie 0:0.

Irlandia miała świetną okazję w 27. minucie, kiedy Lee wyrwał się i wybił ambitny strzał, który trafił w słupek i wybił piłkę. Polska wyglądała najbardziej groźnie, ale Luke Cullen nie miał problemów z irlandzkim golem ze wszystkich swoich szans, gdy polska obrona oparła się atakowi.

W drugiej połowie gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli, a Antoni Ugroński dwukrotnie w ciągu minuty zbliżył się do siebie. Najpierw chybił celu po znalezieniu się w przestrzeni w polu karnym, a minutę później uderzył w stolarkę.

Jednak Irlandia nie musiała długo czekać na przełom, kiedy Ramon Martos z Almerii zgrabnie wszedł na ścieżkę Umeya z Cork City.

Polska nie stwarzała żadnych szans, ponieważ Irlandia cieszyła się komfortową wygraną i wyjazdem z czystym kontem.

Polska: Blocki, Kędziora, Cegliński, Leniart, Pieczka, Baj, Korzeniowski, Uchroński, Bartowiak, Tarkowski, Baczewski. Subskrybenci: Zieliński, Fox, Malotta, Ruskiewicz, Sianyewski, Dutek, Vegrzyn, Levy, Nowicki.
Republika Irlandii: L Cullen, Costello, McGrath, Doyle (Noonan, 62), A Cullen (Stewart, 62), McCourt (Binneran, 40), McEvoy (Oladidi, 41), Devlin (Ume, 41), Ogbonna (Solange, 41), Lee (C), Hayes (McDonnell, 41)
Sędzia: Dariusz Gęsior (Polska)

Reklama – Czytaj dalej poniżej

READ  Polska i Ukraina zwiększą do 2022 r. wydobycie węgla dla zimnego klimatu

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top