Panick jeździ czterema samochodami, a Jays pokonał Cleveland

Blue J11 Cleveland 2 (6 przejazdów)

To był koniec anty-klimatu. Trent Thornton rzucił rzut w dół z siódmej pozycji, jakby wplatając stopę do lądowania, a sędziowie ogłosili mecz.

Nie wydaje się, że pada tak mocno jak kiedyś. Ale potem była zimna i deszczowa noc. Snoopy się zgodzi.

W każdym razie gra …

Hyun Jin Ryo miał ciężki okres w pierwszej połowie. Wyglądał na tak zimny i wietrzny, że nie miał wyczucia na swoich stadionach. Rzuca 3 uderzenia i idzie dwa razy za jednym pociągnięciem, razem z 2 biegami. Ale w następnych czterech rundach był fajny, tylko jeden główny biegacz. W sumie 5 rund oddał 4 uderzenia, 2 uderzenia, 2 chodził i 6 uderzeń. Biorąc pod uwagę okoliczności, był to bardzo miły początek.

Trent Thornton zapewnił doskonałą szóstą pozycję i zaczynał na siódmym miejscu, kiedy mecz został odwołany.

Nasz atak świetnie się bawił przeciwko Eli Morganowi, jego debiutowi w MLB. To nie fair w stosunku do młodego człowieka, mam nadzieję, że dostanie kolejną statystykę. W rzeczywistości trafiliśmy dobrze wszystkich strzelców wysłanych przez Cleveland.

Zarejestrowaliśmy się:

  • 2 fps: Randall prowadził Grichuka z 1 piosenką. Co zaskakujące, Lourdes Gurriel pomylił się, może próbuje dostać trafienie, ale ma błogosławieństwo worka. To nie powinien być władca trznadla. Indywidualny Joe Bannek. Santiago Espinal awansował, a Grechuk zdobył bramkę. Danny Janssen podwoił dom Panick.
  • 4 w trzecim: Beau Bechet szedł. Później Teuscar Hernandez ustawił się ostro w prawo, Teuscar próbował rozciągnąć ją do dwóch fałd i został wyrzucony. Gresh podwoił się, a Beau strzelił gola. Lourdes podwoiła się, a rekord Randalla. O dziwo, Pannick dostał kolejną parę RBI.
  • 3 o piątej: Teuscar ponownie ustawił się w prawo, ale tym razem nie próbował go rozciągać dwukrotnie. Grichuk ponownie się podwoił. Gurriel podwoił dom, oboje. Freddie Bannek u siebie z Lourdes, jego czwarty mecz w tym meczu (i ósmy w sezonie).
  • 2 na szóstym miejscu: Vlad Freddy i po faulu zajął drugie miejsce. Po dwóch przeciw, weszła Gurriel, prosząc Banneka o przesłanie zasad. Espinal podwoił się, dwukrotnie (do pięciu na sezon).
READ  Felix Auger - Eliassim leci do finału w Stuttgarcie; Twarze Marin Cilic | ATP .okrągły

Jays miał 15 trafień w sześciu rundach. Myślę, że odegrali rolę w siódmej partii uderzeń. Bannek miał 4 hity, powiedział Minor Leaguer, 25% jego piosenek w tym sezonie przyszło dziś wieczorem plus połowa jego RBI. Jego współczynnik trafień zmienił się z 0,211 do 0,262. Miał też jedyny domowy bieg nocy.

Grichuk otrzymał 3 trafienia. Lord i Teuscar mieli po 2. Wszyscy pozostali w początkowym składzie mieli trafienie, z wyjątkiem Bo, który był 0 za 4, z Walkem. Danny Janssen przyjechał 3 razy podwójnie i dwa razy chodził.


Jays dzisiaj: Panik (. 202 WPA), Grichuk (. 179), Gurriel (. 109) i Jansen (. 094).

Nikt nie dostał numeru Suckage’a, Vlad miał niski wynik -073, ale zagrał kilka fajnych rękawiczek.

Mamy od 6 do 9 witryn, które przeszły 11 w porównaniu z 16 z 4 spacerami i 11 RBI.

Jutro mecz orientalny o 4:00. Ross Streepling rusza na start i mamy nadzieję, że pokaże nam, że zmiany wprowadzone przed jego ostatnim razem są potrzebne, aby uczynić go dobrym graczem na starcie. Sam Hentges zaczyna (1-1, 6,20) w Cleveland Baseball Club.

Otrzymaliśmy 808 recenzji skróconego GameThread. A kilka z nich nie pochodziło od premiera hrabstwa Mawtani. Doprowadziło nas to do wielkiego zwycięstwa (biorąc pod uwagę, że w Albercie w Cleveland wydaje się, że to zwykły wiosenny dzień, to uczciwie jest prowadzić).

Emet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top