Pan Goxx Handel Kryptowalutami Chomik Niemcy

Podczas gdy świat spekuluje o wzroście NFT który Kryptowaluta Aby zainwestować, chomiki w Niemczech po cichu handlowały. Pan Goxx handluje wieloma kryptowalutami od 12 czerwca i osiągnął lepsze wyniki BitcoinI zatłoczony bufet, a Standard & Poor’s 500.

według Twitter Pan GoxxKlatka dla chomika wzrosła w tym czasie o ponad 20% i zawiera prawdziwe pieniądze i prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie klatkę dla chomika, jaka istnieje. Każdego dnia chomik wejdzie do „Goxx Box” – oddzielnego biura w jego domu z „kołem intencji” połączonym z około 30 różnymi kryptowalutami. Po podjęciu decyzji, pan Goxx wejdzie do jednego z dwóch „tunelów decyzyjnych”, które określają, czy kupić, czy sprzedać konkretną transakcję.

Chomik zaczął od inwestycji w wysokości 390 dolarów, a każda transakcja automatycznie zwiększała się o 20 euro, zgodnie z raportem dostarczonym przez nieujawnionego opiekuna. Brutus. Pan Goxx osiągnął rekord wszech czasów na początku tego miesiąca na poziomie 580 USD, po czym wrócił do gry kampania szyfrowania w Chinach.

Właściciel chomika powtarza, że ​​Pan Goxx jest przeznaczony do celów rozrywkowych i nie należy go lekceważyć za poradę finansową. Ale dla tych, którzy wciąż są ciekawi, sprawdź Transmisja na żywo Pan Goxx do monitorowania ich metod handlowych.

także w wiadomościach, Kalifornia będzie wymagać, aby do 2030 r. wszystkie autonomiczne samochody były elektryczne.

READ  Ten, który przeżył śmiertelną katastrofę, „obrzydził” Sask. Linia lotnicza wystartowała z lodem w samolocie

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top